2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اَللّهُمَّ صلِّ علی محمّدٍ والِ محمّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌷

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2728
پیشنهاد من بهتره بیا و دست ی نفرو بگیر دل یکیو شاد کن گره کار ی گرفتاریو باز کن ی کار یاد ی نفر ...

عزیزم مسسسلما عمل هرکس مهمترین چیزه ولی اگه به معنی صلوات فکر کنی اون وقت نمیگی به چه درد امام زمان میخوره دوست خوبم

و الان تو این لحظه میتونی در کنار رفتار و عمل صحیحی ک انجام میدی یه دونه صلواتم بفرسی

🔴🔴اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🔴🔴
🙄نه

خب پس چرامیترسی

تنهانیروی شری که اخرزمان مقابل امام زمان می ایسته صهیون وشیطان پرستان که الان متاسفانه درغالب دولتهای چپاولگر دنیارواداره میکنن،بقیه مردم کره خاکی مورد لطف وعنایت امام قرارمیگیرن

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2740
پیشنهاد من بهتره بیا و دست ی نفرو بگیر دل یکیو شاد کن گره کار ی گرفتاریو باز کن ی کار یاد ی نفر ...

اینکارها رو که گفتین درسته ولی توام با صلوات 

صلوات با خلوص نیت وبا قلب پاک کلید هر دربسته ست ......مشکل گشاست......قربونت برم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
عزیزم مسسسلما عمل هرکس مهمترین چیزه ولی اگه به معنی صلوات فکر کنی اون وقت نمیگی به چه درد امام زمان ...

بله صلوات فرستادم خیییلیم خوبه اما ن اینکه بشه راه خوشحال کردن امام زمان

بهتره این فرهنگ جا بیفته بیایین فلان کارو خیر هر چند کوچیکو برا شادی امام زمان‌انجام بدیم

والا خییییلی بهتر از صلوات

امام زمان ن ب صلوات ما نیاز داره ن کار خیر ما

اما حداقل فایده کمک این ک ی نفر ی گره از کار ی بنده خدا باز کرده ک صلوات ن

2706