2737
2734

سلام خانوما تا حالا سونو هایی که داشتم وضعیت ام نرمال بوده ..ولی سونو وضعیت جفت و جنین هفته32بارداری دکتر گفت جفت ات دهانه رحم رو کمی پوشانده و پارشیال هست !احتمال زیاد باید سزارین بشی ..حالا میخوام بدونم کسی بوده شرایط منو داشته باشه ؟از هفته 32 به بعد امکان بالا رفتن جفت هست؟؟؟؟تاپیک هایی که نگاه کردن همه مال هفته های 24یا کمتر بود..ممنون میشم راهنمایی کنید😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در این مورد نمیدونم اما خب خوبه که سزارین میشی بدون هیچ بحثی 

آره عزیزم خوبه ..ولی 10روز قبل از سونو 32هفته که معلوم شه جفت ام نیمه سر راهی هست لک و خونریزی داشتم حتی 20روز قبلش سونو جفت و جنین رفتم نگفتن جفت نیمه سرراهی هست ولی الان ..دارم 1ماهی میشه !!!هفته 35 نه لک نه خونریزی حالا امکان داره رفته باشه بالا؟؟

2731
2740
از اول  ینی  اینجور  نبود  جفتت ینی  بعدا  اینجوری شد وای  چقد &n ...

سونو 9هفته رفتم زده جفت سیلکولار نرمال..سونو دوم 12هفته جفت قدامی نرمال..سونو جفت و جنین26هفتهجفت قدامی نرمال..

خلاصه سونو آخرم وضعیت جفت و جنین مال32هفته زده جفت قدامی پارشیال.. منم تعجب کردم جفت جابه جا میشه؟!!!چون لکه و خونریزی هم کمی داشتم دیگه به نظرم  یه چی هست وگرنه یا الکیه یا دکتر آخری نفهمیده!!!!!الان 35هفته ام تو این هفته های آخر ممکنه بره بالا؟دارم میمیرم از نگرانی😢😢😢😢😢😢😥