2752
2734
عنوان

تورو خدا کمکم کنید.. از نگرانی دارم می میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 58 پست

من چند وقت پيش يه ويديو تو اينستاگرام ديدم كه از مطب پزشك بود براي كاشت مو رفته بودن ، كلا قسمت شقيقه ها تا پشت گوش يعني كناره هاي سرشون به طور كل كچل شده بود ، از بس موهارو محكم بسته بودن و به مرور خالي شده بود و اينا توجه نكرده بودن و دكتره ميگفت ديگه امكان برگشت نداره و بايد كاشت انجام بشه تازه اگر اونم جواب بده ، تو بستن موها با كش و مخصوصا شونه هاي جادويي خيلي بايد مراقب بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من چند وقت پيش يه ويديو تو اينستاگرام ديدم كه از مطب پزشك بود براي كاشت مو رفته بودن ، كلا قسمت شقيق ...

بله عزیزم

من خودم همیشه موهام بازه و هیچوقت با کش نمی بندم اما این ریزش به صورت سکه ای و دقیقا وسط سرمه   

آره درمیاد این نوع ریزش یا از ترس میشه یا از اعصاب خراب اگه درخت انحیر هست دوروبرتون شیره سفید رنگی ...

من نمی دونم رو سر تاثیر داره یا نه ولی اینو مطمئنم که خیلی قویه من مادرم چند تا از این گوشت اضافه ها داشتن با همین شیره برگ درخت انجیر اونارو سوزوند و برداشت

منم دوبار اینجوری شدم دقیقا پشت سرم بله درمیاد برای من درمد بعد شیش هفت ماه کاملا پر شد  هف ...

خب خداروشکر که در اومد

الان تو اینترنت دیدم که احتمال ریزش دوباره وجود داره

ولی ای کاش در بیاد

مصیبت کم دارم اینم اضافه شد

[QUOTE=93865037]بله عزیزم من خودم همیشه موهام بازه و هیچوقت با کش نمی بندم اما این ریزش به صورت سکه ای و دقیقا وسط ...[/QUOTE

شما نگران نباش ولي حتما يه دكتر برو و نذار تشديد بشه، موهاتم كوتاه كني بد نيست تا يه مدت تقويت بشن، منم خودم موهام چند وقته نازك شده و ريزش داشته حجمش كم شده همه از فشار عصبي، ميخوام كوتاه كنم و يه مدت فقط تقويت كنم

الان خدا رو قسم دادی و منم نمیدونم قسم ناحقت یقه کی رو باید بگیره؟

اگه این قسم انقدر شمارو اذیت کرده اجازه بدین یقه خودمو بگیره تا به شما آسیبی نرسه

چون مطمئنا خدا نشسته ببینه کی ناخواسته و از روی ضعف قسمش رو می خوره تا بیادو حالشو بگیره

آقای منم دوسال پیش سد رفت پزشک عمومی یک آمپول زد همون جا تو پوست سرش یک پمادم داد میمالیدیم... یک قر ...

خب خداروشکر که مشکل همسرتون حل شده

مرسی از راهنماییت عزیزم

مرسی عزیزم ولی چطوری دور کنم این استرس رو پدرم یه بیماری داشتن که به خاطرش خیلی دوندگی کردم و باز ...

با یه روانشناس حرف بزن شایدم چون خودت رو خالی نکردی و هی تو خودت ریختی اینجور شده 

خدا رو شکر پدرتون سالمن

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم