2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم ۸ سالشه  پزشک کودکان چندین بار بردم معاینه نمی کنن متاسفانه همشون گفتن شقاق ولی جراح کلور ...

سلام خانومی. میخواستم بپرسم ایا کولونوسکوپی برا دخترتون انجام دادین؟ من پسرم دوسال وسه ماهشه خون مخفی تو مدفوعش دیده شد خودمم سابقه پولیپ روده داشتم حالا دکترگفته کولونوسکوپی براش انجام بابدیدولی همش میترسم میگن باید یستری بشه بیهوش بشه.وای من دق میکنم.شماانجام دادی

2728
کولونوسکپی رو انجام دادین؟ پسر منم باید انجام‌ بده

سلام عزیزم. شماچی کولونوسکوپی انجام دادی. منم باید برا پسرم برم ولی تو این سن دوسال وسه ماهشه وحشتناکه برام. بیهوش بشه و دوروز فقط مایعات. خیلی اعصابم خورده

سلام ببخشید شما دخترتونو کولونوسکوپی کردین؟

سلام

دختر خودم نیست دختره دوستمه

نه ایشون اخرین لحظه پشیمون شدن،چون پرستارا و کادر بیمارستان ،یکم ترسوندنش،که نباید بچه تو بدی زیر دست این دکترا،خیلی کار خطرناکیه واسه بچه،اینم پشیمون شد انجام نداد

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
سلام دختر خودم نیست دختره دوستمه نه ایشون اخرین لحظه پشیمون شدن،چون پرستارا و کادر بیمارستان ،یکم ...

من الان ۴ ماهه دخترم اسهال داره دکترا دایم میگن کولون بشه شنبه نوبت دارم نمیدونم چکار کنم دخترم ۴ سالشه دختر ایشون چطوری خوب شدن پیش کی بردن؟

خدایا خودت میدونی خودت میتونی 
2740
من الان ۴ ماهه دخترم اسهال داره دکترا دایم میگن کولون بشه شنبه نوبت دارم نمیدونم چکار کنم دخترم ۴ سا ...

دختر ایشون خونریزی داشتن،نمیدونم دکترش کی بود،ولی ازش میپرسم اینجا ریپلایت میکنم میگم بهت

البته اگه اسم دکتره یادش باشه،فقط یادمه بیمارستان میلاد بردش،حالا اسم دکترشم میپرسم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
دختر ایشون خونریزی داشتن،نمیدونم دکترش کی بود،ولی ازش میپرسم اینجا ریپلایت میکنم میگم بهت البته اگه ...

ممنون از لطفت من شمالم میخاستم دخترمو بیارم تهران نمیدونم پیش کی ببرم ک کارش عالی باشه

خدایا خودت میدونی خودت میتونی 
من کولونوسکوپی انجام دادم گفتن مشکای نداره روده هات . ولی باز یه وقتایی دل دردو حالت تهوع و ... دارم ...

سلام پسر من همین مشکلو داره دل درد دور ناف و حالت تهوع همش دارو های پیدرولاکس و امپرازول میدن خیییییلی نگرانم شما خوب شدین