2733
2739
عنوان

خانم های اصفهانی لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 88 پست
چندمتره خونتونه؟نوسازه؟

نه بابا. ساختش خیلی خوب نیست اصلا نور نداره توسالن خوابش هم 4تاپله میخوره خوب نیست ساختش پاکینگم فقط برای موتورداره

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
واقعا خیلی خوبه پس من پسر دایی یه خونه اونجا نزدیک پار بازی ملک شهر پارسال خرید 240 الان 500 اومدن ب ...

یه خونه دوطبقه با یکی شریکی بخرید همون اطراف بعد یمدت پول پیداکردین جداشید

یا رب العالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه خونه دوطبقه با یکی شریکی بخرید همون اطراف بعد یمدت پول پیداکردین جداشید

اخه کی پیداکنیم که مطمعن باشه قبول کن ریسک داره منم شوهرم عصر ساعت 5میره فرداصبح 8میاد

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
نه بابا. ساختش خیلی خوب نیست اصلا نور نداره توسالن خوابش هم 4تاپله میخوره خوب نیست ساختش پاکینگم فقط ...

پس همچین هم ارزون نیست خالم تو معراج خونه شو داده اجاره طبقه دوم ۴ملیون ماهی پونصد نوروهمه چیش هم خوبه کمدو کابینت هاش طرح قدیمی هست فقط

یا رب العالمین
2742
پس همچین هم ارزون نیست خالم تو معراج خونه شو داده اجاره طبقه دوم ۴ملیون ماهی پونصد نوروهمه چیش هم خو ...

خوبه پس من چون شوهرم نمیره بگرده براهمین نمیدونم

خواهر برادر یه فامیل باشه باهم راحت باشید

نمیدونم باید بهش بگم ببینم چی میگه

2740
فکر طرفای هفتون قیمت مناسب باشه ،این طور نیس؟

بله اونجا هست ولی خداکنه یه محل خوب و خونه خ خیلی خوب گیرمون بیاد

ایشالا عزیزم امیدتون بخدا باشه

ممنون عزیزم خدا بهترینها را براتون مقدر کنه مهربان بانو

اگر امکان داره کل پستهایی که گذاشتم رو پاک کنین

نه عزیز نمیتونم مگه اینگه گزارش بزنیم تاپیک بترکه