2737
2739
من چندسال بود هردکتری رفتم جواب نگرفتم پارسال رفتم تب سنتی بادکش انداخت رو شکمم من همون ماه باردارشد ...

عزيزم حفظش كنه خدا دكترت كجا بود

تیکر واسه باردار شدنمه لطفا دعام کنید 😍😍
این قطره رو همه داروخانه ها و عطاری ها دارن اصلا چیز خاصی نیست فقط اسمش عجیبه اگه شبا رازیانه دم کنی ...

اسمشو دقيق ميگي گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمشو دقيق ميگي گلم

اسمش قطره ویتاگنوس هست من اولین بار میخواستم بخرم خجالت می کشیدم بدم داروخانه مسخرم کنن واسه همین نوشتم رو کاغذ دادم شوهرم گرفت ، تو نت سرچ کنید خیلی از خانوم ها با این قطره باردار شدن من بعد خوندن اون مطالب رفتم خریدم تیری بود تو تاریکی که خوشبختانه جواب داد

2728
اسمش قطره ویتاگنوس هست من اولین بار میخواستم بخرم خجالت می کشیدم بدم داروخانه مسخرم کنن واسه همین نو ...

الهي هزار. مرتبه شكر

اسمش قطره ویتاگنوس هست من اولین بار میخواستم بخرم خجالت می کشیدم بدم داروخانه مسخرم کنن واسه همین نو ...

دوستم يه لحظه مياي كارت دارم

2738

بچه ها من دو روز پيش رفتم سونو فوليم چهارده بود دكتر گفت پنجاه پنجاه ولي رفتي خونه تا دو سه روز از كيت استفاده كن من از كيت استفاده كردم امروز صبح الان دوخط پر رنگ افتاده بنظرتون غروب باهاش تماس بگيرم بهش بگم