2737
2734

خونه ندارم

اگه یه خونه بزرگ و خوشگل داشته باشی حتی اگه رهن هم باشه خیلی خوبه و مطمئنا تو روحیت تاثیر داره و البته خوشبخت هم میشی

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مستاجر نیستم تا حدی بله تاثیر داره. چون فشار مالی کمتری رو تحمل میکنیم

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2728
2738

آره عزیزم تاثیر داره همین که سرسال استرس نداری برا اسباب کشی تو این گرونی با پولی که داری خونه خوب گیرت میاد یانه اجاره کم و زیاد نشه دیر نشه که صاحب خانه نیاد دم در ...من خونه خودم دارم و امیدوارم هرکسی خونه از خودش نداره خود خدا کمکشون کنه که صاحب خونه بشه

ما خونه داریم به نظر تو این دوره زمونه بعد از سلامتی پول مهمترین چیز واسه هر کسیه ما خونه داریم ولی کلی قسط و قرض داریم تازه ماشینم نداریم که من واقعا خیلی سختمه هرجایی که میخوایم بریم

بلاخره خونه داشتن یعنی رفاه بیشتر و رفاه و آسایش هم تو خوشبختی تاثیر داره

اما نمیشه گفت خیلی تاثیر داره نه؟

همش از زبون متاهلای اینجا میشنوم که کاش مستاجر بودم ولی شوهرم فلان بود و بهمان بود  

اما نمیشه گفت خیلی تاثیر داره نه؟ همش از زبون متاهلای اینجا میشنوم که کاش مستاجر بودم ولی شوهرم فلا ...

ببین اگه ازت بپرسن یه شوهر بد خونه دار میخوای یا یه شوهر خوب مستاجر صد البته که مستاجره بهتره

ولی فکر کن ازدواج کردی،خوب یا بد داری زندگی میکنی،معلومه که خونه داشته باشی بهتره

ببین برعکس خیلیا به نظر من پول تو ازدواج خیلیییییی مهمه،دلیلم نمیشه کسی که پولداره،بد هست

2706