2737
2739
من هرچی خوشم اومده خریدم کلی هم مامانم خریده خدا کنه استفاده شه حس میکنم زیادی گرفتم پشیمونم   ...

همه تنش کن هر روز پس ازش عکسا خوشگل بگیر...چون زود براشون کوچیک میشه...

ابجیم لباس ک برای بیمارستان گرفته بود تنش کنه فقط سه بار شد

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
دو که خوبه.شیش تا نه ماه زده روش 

یعنی سایز یک واسه 1 تا 5 ماهه

چقد دلم برا پسرم ناراحت شد 

پس خوبه ؟ 

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا من بلد نیستم بخرم🙁😓ولی یه عالمه خریدم که مامان اینا دیدن خندیدن که اینا بزرگن و فلان😐😑

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2731
یعنی سایز یک واسه 1 تا 5 ماهه چقد دلم برا پسرم ناراحت شد  پس خوبه ؟

نه صفر یک تا سه ماهگی یک سه تا شیش ماهگی.البته برش لباس ها فرق دارن .دختر منم پنج ماهشه دومیپوشه.البته لباس باید به تن بچه یکم گشاد باشه که توش راحت باشه

هیچی  
نه صفر یک تا سه ماهگی یک سه تا شیش ماهگی.البته برش لباس ها فرق دارن .دختر منم پنج ماهشه دومیپوشه.الب ...

من فوبیا کم وزن بودن پسرمو گرفتم 

از بس همه مسگن چرا بزرگش نکردی 

2738
نگران نباش مثل منی خب آدم ذوق داره    

😐😂بخدا اگه عکس بذارم خندت میگیره😂تازه من جنسیتم نمیدونم هم پرسونه خریدم هم دخترونه😑😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
نه صفر یک تا سه ماهگی یک سه تا شیش ماهگی.البته برش لباس ها فرق دارن .دختر منم پنج ماهشه دومیپوشه.الب ...

پس چرا مامان من اصلا صفر نگرفته بود 

کاری نداره.سایز بندیه ازصفر میخری تا سه و چهار 

😐ای خدا حالا هفته دیگه قراره برم سونو جنسیت از همونجا‌میرم سیسمونی فروشی😂😅😋😎

من فوبیا کم وزن بودن پسرمو گرفتم  از بس همه مسگن چرا بزرگش نکردی

ببین وزن بچه همش دست شما نیست که کلا بچه ها خیلیشون لاغرن.خواهرزاده هامن اندازه الان دختر من بودن لااااااااغر ولی دخترمن الان ماشالا تپله.به حرف هیچکش محل نده.

هیچی  
😐😂بخدا اگه عکس بذارم خندت میگیره😂تازه من جنسیتم نمیدونم هم پرسونه خریدم هم دخترونه😑😂

منم کمد لباسش پر شده دیگه جا نداره بازم بعضی وقتا وسوسه میشم بخرم ولی جلو خودمو میگیرم

پس چرا مامان من اصلا صفر نگرفته بود 

مامان منم میگه صفر نگیر نمیدونم چرا ولی من میگیرم 

میگه چون هم خودت درشت بودی وقتی به دنیا اومدی هم شوهرت دیگه اصلا نگیررررر😂😂

😐ای خدا حالا هفته دیگه قراره برم سونو جنسیت از همونجا‌میرم سیسمونی فروشی😂😅😋😎

ببین زیاد نخر.بعد توبازار میری دلت نیخواد بازم بخری.جعبه ای فقط یه صفر بخر.بقیش رو دستت میمونه سرهمی جوراب دارنخر کوچیک میشه.به فصل بخر تعداد کم صفر دودست بخر بقبه سایزا پنج دست

هیچی