2737
2739
عنوان

بهترین کادویی که تا حالا دادین

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 37 پست
وای خدا ! حجم داناییت !! 

من به اندازه کافی پشتوانه دارم و مهریه قابل شو نداره

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

مهريه فقط مربوط به خودت نيست، بلكه ارثى هست كه از مادر براى بچه يا بچه هاش مى مونه. مثلا اگر زمانى من نباشم و شوهرم زن ديگه اى بخواد بگيره، پسرم مى تونه مهريه من رو به عنوان ارث از پدرش بخواد و اون همسر دوم نمى تونه دستش رو روى همه زندگى كه من عمرى رو براش صرف كردم بياندازه.

انسان تا زمان مرگ می‌آموزد و رشد می‌کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به اندازه کافی پشتوانه دارم و مهریه قابل شو نداره

روز اول چرا مهریه زدی !؟ آیا وقتی مهریتو بخشیدی به عنوان کادو همسرت خوشحال شد؟ چرا خوشحال شد؟! مگه حق شما نبود چرا یه مرد باید خوشحال  بشه که شما حقتو بدی بش؟ قاعدتا باید ناراحت می‌شد و میگفت نه عزیزم من این کادو رو نمیخوام چون حق شماست !! حالا ملیاردها هم پشتوانه داشته باشی چه ربطی به حق و حقوق قانونیت داره ؟ اینجا ایرانه هااا طرف میتونه بچتو راحت بگیره ازت شمام تا آخر دنیا هی بیافتی دنبالش ...

2728
روز اول چرا مهریه زدی !؟ آیا وقتی مهریتو بخشیدی به عنوان کادو همسرت خوشحال شد؟ چرا خوشحال ...

به اصرار پدر شوهرم مهریه زدم وقتی بهش گفتم خوشحال نشد خیلی ولی از خودم راضی هستم چون اون خیلی به خاطر من خیلی جان فشانی کرده و این در قبال کار های اون این کار من هیچه

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
روز اول چرا مهریه زدی !؟ آیا وقتی مهریتو بخشیدی به عنوان کادو همسرت خوشحال شد؟ چرا خوشحال ...

مهریه یه دین هست به گردن مرد اگه نده بدهکاره، اگه آدم مقیدی باشه از بخشیدن این طلب خوشحال میشه چون دیگه در پیشگاه خدا لازم نیست پاسخ بده که چرا ادا نکرده.

اگر تو جامعه غیر از این میبینیم علتش عرف اشتباه جامعه هست وگرنه اصل مهریه اینه.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...

بعدفوت همسرازاموالش چیزخاصی ارث نمی بره ویه جورایی دستش خالی میمونه الته فکرکنم یک هشتم خونه اماازاموالش مهریش روکامل میتونه بگیره

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
مهریه یه دین هست به گردن مرد اگه نده بدهکاره، اگه آدم مقیدی باشه از بخشیدن این طلب خوشحال میشه چون د ...

اتفاقا هر دو خیلی مقید هستیم حتی بعد از این کار میخواست بهم بده سکه ها رو ولی من قبول نکردم

2740