2733
2739
عنوان

شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 30 پست
دستمو میکشه میشونه جلو خودش میگه باید ببینی 

خب ببین 

ایندفعه بشین جلوش قشنگ تماشا کن

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الکی نمیگه یبار رگ دستشو‌ بد  زد بردمش بیمارستان  بخیه زدن

ب خوانوادش بگو .فردا اگه یک کاری دست خودش داد تقصیر تو نندازن.بگو پسرتونو هواشو داشته باشین .فردا خودکشی کرد نگین من کشتمش

دلم میترکه میترسم بمیره خونش بیوفته گردنم

مطمئن باش هیچکس اینجوری نمیمیره

فقط بعدش جای زخماشو میبینه میفهمه چه غلطی کرده خودش شرمنده خودش میشه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2738
مطمئن باش هیچکس اینجوری نمیمیره فقط بعدش جای زخماشو میبینه میفهمه چه غلطی کرده خودش شرمنده خودش میش ...

اتفاقا ممکنه اتفاقی براش بیفته .ب نظرم همه جارو پر کن ک چی تهدید میکنه و رگ میزنه فردا گردن تو نیفته مخصوصا دوتا خوانواده رو

مطمئن باش هیچکس اینجوری نمیمیره فقط بعدش جای زخماشو میبینه میفهمه چه غلطی کرده خودش شرمنده خودش میش ...

رو دستاش پر جای زخمه که جلوی من خودزنی کرده اما احمق تر از این حرفاس نابودم کرده با اینکارش 

هر كه خود داند و خداي خودش كه چه درديست در كجاي دلش
اره بخدا بدیش اینه به هیچکس نمیتونم بگم حامی ندارم 

دفعه بعد خودتم کمکش کن تو خودزنی. والا مرد عاقل و بالغ که نباید این اداها رو دربیاره😕

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
ب خوانوادش بگو .فردا اگه یک کاری دست خودش داد تقصیر تو نندازن.بگو پسرتونو هواشو داشته باشین .فردا خو ...

اونا یه زبون نفهمی بدتر از خودشن خدا هیچکس و گیر ادم بد نندازه 

اتفاقا ممکنه اتفاقی براش بیفته .ب نظرم همه جارو پر کن ک چی تهدید میکنه و رگ میزنه فردا گردن تو نیفته ...

نبابا ادمی که حواسش هست دست زنشو تو اون موقعیت بگیره نگهش داره یعنی خوب میدونه داره چیکار میکنه

[QUOTE=93838754]دفعه بعد خودتم کمکش کن تو خودزنی. والا مرد عاقل و بالغ که نباید این اداها رو دربیاره😕[/QUO

روانیه منم داره خل میکنه با این کارش

اتفاقا ممکنه اتفاقی براش بیفته .ب نظرم همه جارو پر کن ک چی تهدید میکنه و رگ میزنه فردا گردن تو نیفته ...

خونواده خودش که زبون نفهمن نگفتن بهتره خونواده خودمم اصلا حمایتم‌نمیکنن هیچ سودی نداره فقط‌میخوان سرزنشم کنن و بدتر اعصابم و خورد کنن 

2706