2737
2734
عنوان

زایمان بیمارستان صارم کسی جدید انجام داده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 46 پست

من  ی بسته خرما پوست کندم باخودم بردم،یکم روغن نارگیل برای ماساژ،ی حوله کوچیک و لوازم ارایش،موقع دردهات خرما خوبه من کلش و تموم کردم خود بیمارستان خم خرما و ابمیوه داد،پوشک و شرت یکبار مصرف ایناهم خودشون میدن،بعد از اتلیه بیمارستان میان و میپرسن دوست دارید فیلمبردار داشته باشید یا نه ک من نخواستم،دیگه روند درد کشیدن داری ک همسرت و ماما پیشت هستن و ماما راهنمایی میکنه با کمک همسرت چ ورزش هایی بکنی،با توجه به دردت میدونی تصمیم بگیری اپیدورال بشی یانه

من  ی بسته خرما پوست کندم باخودم بردم،یکم روغن نارگیل برای ماساژ،ی حوله کوچیک و لوازم ارایش،موق ...

ممنون عزیزم..منم حتما میبرم

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴سال پیش ک داشتن  اونموقع فک کنم نزدیک ۲۰۰ تومن هزینش بود از پرستارای خودشونن فیلمبردار

چون خواهر من امریکا زایمان کرد..فیلم بردار داشتن از تمام مراحل زایمانش فیلم داره بدون اینکه بدن خودش دیده بشه فیلم گرفتن...اینجا بعد از تولد نوزاد فیلم میگیرن؟

برای خودت لباس تمیز و مرتب با شرت ببر،ک موقع ترخیص بپوشی برای نی نی هم ک علاوه بر لباساش حوله و مای بی بی حتما داشته باش،اونجا میان پیشنهاد میدن ک نی نی اونم ببرن بشورن،نی نی ک دنیا اومد تماس پوست با پوست باهات داره و همونجا ی دکتر معاینش میکنه و بعد میبرنش،من از ۶صبح درد کشیدم تا ۱۰شب رو ۸سانت توقف کرد دهانه رحمم و دیگه باز نشد ک سزارین اورژانسی شدم،انقدر محیط بیمارستان و رفتار پرسنل عااااالی بود ک باهمه دردکشیدنام خاطره زایمانم عاااالی بود ،شما هم انشاالله به سلامتی نی نی اونم بغل بگیرید عزیزم نگران هیچی نباش انقدر خوب راهنمایی و همراهیتون میکنن ک متوجه تنهاییتون نمیشید.

من اردیبهشت سال ۹۷زایمان کردم شد ۸ میلیون

جدیدا دیزاین اتاق هم اضافه شده ک اگه بخوابید میتونید درخواست بدید،دکترتون کیه؟

2728
چون خواهر من امریکا زایمان کرد..فیلم بردار داشتن از تمام مراحل زایمانش فیلم داره بدون اینکه بدن خودش ...

نه از قبلشه

خانوم برادرم داره

قبلش باهاشون صحبت میکنن بعد درداش شروع میشه و بعدش زایمان

بعدشم از بچست

وزن و قدش و بریدن بندنافو ....

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

راستی نحوه شیر دادن و بهت اموزش میدن باید زرنگ باشی و خودت و خوب جمع و جور کنی اگه خوب یاد بگیری نوک سینه اصلا زخم نمیشه،من اصلا اذیت نشدم اگه خوب متوجه نشدی میدونی دوباره بخوای میان و بهت اموزش میدن

راستی نحوه شیر دادن و بهت اموزش میدن باید زرنگ باشی و خودت و خوب جمع و جور کنی اگه خوب یاد بگیری نوک ...

4ماهه بودم یه ماما بهم اموزش داد.. یه کتابچه هم دادن توش نوشته..کافی هست یا دوباره موقع زایمان میگن؟

نه از قبلشه خانوم برادرم داره قبلش باهاشون صحبت میکنن بعد درداش شروع میشه و بعدش زایمان بعدشم از ...

خوبه دیگه همینارو میخوام

2740
4ماهه بودم یه ماما بهم اموزش داد.. یه کتابچه هم دادن توش نوشته..کافی هست یا دوباره موقع زایمان میگن؟

بچه بدنیا بیاد میان تو اتاق اموزش میدن،دکترتون کیه؟دکترتون تو خود بیمارستانه؟

برای خودت لباس تمیز و مرتب با شرت ببر،ک موقع ترخیص بپوشی برای نی نی هم ک علاوه بر لباساش حوله و مای ...

یکی از دوستام میگفت شورت مخصوص توری میدن که برای خونریزی مناسب باشه..باید از داروخانه بگیری ..از اونا یا شورت معمولی؟؟؟

بچه بدنیا بیاد میان تو اتاق اموزش میدن،دکترتون کیه؟دکترتون تو خود بیمارستانه؟

بله..دکتر کرم نیا..از معروفترین دکترای صارم هست..شنیدم کارش خوبه..ولی سرش شل.غه نمیدونم موقع زایمان کی  میاد..دردام که شروع شد میاد یا فقط لحظه زایمان میاد؟

بله..دکتر کرم نیا..از معروفترین دکترای صارم هست..شنیدم کارش خوبه..ولی سرش شل.غه نمیدونم موقع زایمان ...

بله منم دکترم خانم کرم نیافر بود،خودشون میان سر میزنن حین درد ها،برای دنیا اومدن نی نی هم خودش بود،عااالیه سرشار از ارامشه

برای خودت لباس تمیز و مرتب با شرت ببر،ک موقع ترخیص بپوشی برای نی نی هم ک علاوه بر لباساش حوله و مای ...

پوشک بچه نمیدن؟؟ سایز 1 بخرم یا صفر؟؟ نمیدونم جثه بچه چطور باشه؟ 

پوشک بچه نمیدن؟؟ سایز 1 بخرم یا صفر؟؟ نمیدونم جثه بچه چطور باشه؟ 

نه عزیزم خودت باید ببری من سایز ۱خریدم روخودش پوشک زده از چ وزنی تا چ وزنی،نی نی من ۳۴۵۰بود

راستی خاطره زایمانمو نوشتم خواستی بخون

بله منم دکترم خانم کرم نیافر بود،خودشون میان سر میزنن حین درد ها،برای دنیا اومدن نی نی هم خودش بود،ع ...

اخه من بخاطر ویار شدید یه بار بستری شدم از شانسم 5شنبه اخر وقت بود و فرداشم جمعه بود نبود..شنبه طهر اومد بهم سر زد و مرخصم کرد..درسته خیلی خووب بهم رسیدن ..سه تا پزشک مختلف داخلی..عمومی و جراح زنان چندین بار اومدن و سر زدن ولی خودش روز اخر فقط اومد..میترسم سر زایمانم هم زیاد نیاد لحظه اخر بیاد انجام بده بره... واقعا خیلی بهم ارامش میده..خیلی بهش اعتماد دارم

2706