2733
2734
عنوان

خدايا به خودت قسم ديگه خسته شدم من چه مرگمه

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 73 پست

عزیزم من تو قبل از بارداری اینجور بودم 

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی بیچکمم مثبت نبود چند روز بعدش مثبت شد

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹
دقیقا همینه..من اصلا تا حالا کیت و.. استفاده نکردم فقط سر دومی قبلش سونو و آزمایش رفتم ک بدونم کمبود ...

دقیقا عین خودم.😃 اصلا اهمیت ندادم. فرتی باردار شدم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731

اگه اقدام کردی شاید بارداری اگر نه هم شاید کیست داری

يه جورايي اولين اقدامه 

اگه اقدام بدون جلوگيرى داشتى كه طبيعيه چون به محض اقدام واسه خيليا تعادل هورمونى به هم ميخوره و بدن واكنش هاى اينجورى نشون ميده 

اما اگه هنوز هيچ اقدامى نداشتى و تازه ميخواى اقدام كنى خب جاى سؤال داره. 

بعدشم عزيزم استرست خيلى زياده. يك دليل به هم خوردن تعادل بدنت ميتونه همين استرس باشه. 

چرا فكر ميكنى تخمك گذارى ندارى و كيت ميذارى و  ...؟!!! 

چكاپتم كه مشكل نداشته خدا رو شكر. 

اين همه استرس براى كسى هست كه حداقل بعد يك سال اقدام باردار نشده باشه نه واسه دفعه اول! 

من خودم بعد ٨ سال جلوگيرى باردار شدم و اصلا نه استرس داشتم نه كيت گذاشتم نه هيچى. دكترم گفت اگه تا دو سال هم باردار نشى طبيعى هست ولى زود باردار شدم. 

استرس و نگرانى بدترين عامل هست براى جلوگيرى از باردارى.  

2740
چرا  خوب دليلش چي بود

عزیزم چون اولین بارداریم بود فکر کنم لقاح داشت شکل میگرفت تازه بدن درد و تب و لرزم داشتم که رفتم دکتر گفت شاید سرماخوردی نگاه کرد دید گلوم چرک هم نکرده به نظرم چیزای گرم نخور عزیزم به پهلوی چپ بخواب اگه تا دوسه روز دیگه خوب نشدی طبیعی نیست برو دکتر شاید کیست باشه خدای نکرده

استارتر جان ؛ 

ماها  دوست تونیم !  دشمن تون ک نیستیم ...  ک با هر کدوم مون  انقدر تلخ صحبت میکنید 

پزشک هم نیستیم  ک بتونیم  جواب منطقی برای دردهای الان تون  پیدا کنیم و راه حل ارائه بدیم 

همه هم داریم  باهاتون همدردی میکنیم  ک طاقت تون  بره بالا و صبرتون زیاد شه  و بدونید  فرزند پروری  راه سختی ! 

حالا چه باردار باشید  چه  نباشید.... 

حالا اگر شما الان ب واسطه دردتون ، کم تحمل شدید  دلیل نمیشه  با ما  با این لحن صحبت کنید

انشاالله خدا بهتون فرزند سالم و صالح بده و البته بی درد سر 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

عزیزم استرسو بذار کنار منم دقیقا همینجور بیقرتر بودم تازه دکتر هم بهم گفت شاید کلا باردار نباشی ولی اینقد شوهرم حرف زد  باهم که یادم رفت همون ماه اول تشکیل شد توکل بخدا.استرس خیلی در این زمینه بده من اینقد استرسی بودم پریودام دوهفته عقب مینداختم اینقد روان ادم تاثیر داره رو رحمش

سونو زياد كردم كيست ندارم

پس دیگه نگران نباش به نظر من این علایم تو اقدام طبیعیه 

اگه دوطرف خیلی زیاد تیر میکشه و بعد از چند روز خوب نشد پیگیر باش الان چیزی نمیگم باز بترسی من حس میکنم بارداری ولی اینکه دوطرفت تیر میکشه یکم برام عجیبه 

استارتر جان ؛  ماها  دوست تونیم !  دشمن تون ک نیستیم ...  ک با هر کدوم مون &nbs ...

تلخ صحبت ميكنم!؟؟

چرا ما دوست داريم از هم ايراد بگيريم!؟

مگه من گفتم بياييد ببينيد من امادگي دارم يانه !؟؟

عوض اينكه همه اونهايي كه من تلخ جوابشونو دادم بيان به موضوع اصلي بپردازن زوم كردن مه امادگي نداري اعصاب نداري پرخاشگري 

آدم يه سردرد ساده ميگيره روح و روانش بهم ميريزه خيلي سخته درك كنيم آدمي كه درد داره حالش چطوره!؟

مگه همه اونايي كه اينجا تاپيك ميزنن توقع دارن بقيه دكتر باشن!؟ 

همه دنبال شرايط مشابه ميگرديم

عوض نقد كردن من بشينيد به كارخودتون فكر كنيد