2737
2739
عنوان

خانماااا حالم بده کسی هست بهم کمک کنه؟😩راهکار میخوام دعاتون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 99 پست
ب نظرم ب شوهرت هیچی نگو فقط تلگرامشو هک کن تا ی هفته

عه یاسمین تو هم اینجایی؟😫

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤗یسس

دارم از عصبانیت منفجر میشمممم

فک کن از دیشب تا الان فقط یک ساعت خوابیدم

حالت تهوع گرفتم

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
2731
عزیزم ناراحتی نداره ک ... ی هفته اینکارو بکن براتلگرامش ...شاید واقعا چیزی نبوده باشه اگه دیدی ادام ...

اگه فقط در همین حد بوده باشه چی ؟ب نظر تو من حساسم؟

از نظر شما مشکلی وجود نداشت؟ ولی من نمیپسندم اینجوری خب و اونم این عقاید منو میدونست و ازدواج کرد

عزیزم ب نظر من تا زیاد نشده جلوشو بگیر.ب اینکه بقیه چ عقیده ای دارن زیاد کار نداشته باش مهم اینه که خودت حس خوبی نسبت ب أین مار همسرت نداری و احتمالا او هم میدونه شما خوشت نمیاد. پس خیلی قاطع برخورد کن تا جا برای حرفا و کارای بعدی نباشه

اگه فقط در همین حد بوده باشه چی ؟ب نظر تو من حساسم؟

این حساسیت نیست عشقه کسی ک همسرشو دوسداشته باشه دوسنداره با کسی غیر خودش راحت حرف بزنه ...حق با توعه واون باید این چیزارو رعایت کنه چون تورو انتخاب کرده با خصوصیات اخلاقیت...

من خودم اگه جای تو بودم ناراحت میشدم و اگه میدیدم ادامه داره برخورد میکردم ولی اول مطمئن شو

2738
عزیزم ب نظر من تا زیاد نشده جلوشو بگیر.ب اینکه بقیه چ عقیده ای دارن زیاد کار نداشته باش مهم اینه که ...

هیچ وقت فکر نمیکردم من همچین تاپیکی بزنم😖

راست میگی

مهم اینه خودم حس بدی نداشته باشم

این حساسیت نیست عشقه کسی ک همسرشو دوسداشته باشه دوسنداره با کسی غیر خودش راحت حرف بزنه ...حق با توعه ...

کاش این درک تو رو شوهرم داشت😢

هیچ وقت فکر نمیکردم من همچین تاپیکی بزنم😖 راست میگی مهم اینه خودم حس بدی نداشته باشم

عزیزم فارغ ازینکه همسرت چرا اینکارو کرد و نباید میکرد وضعیت خانوما تو جامعه خیلی بد شده متاسفانه . اصلا ب هم جنس خودشون رحم نمیکنن.ب نظرم هیچ زنی الان نمیتونه ادعا کنه که هیچوقت شوهرش بهش خیانت نمیکنه چون همیشه ی عده هستن پابرهنه برن تو زندگیه بقیه. اما اون خانوم با اینکه میدونه همسر شما متاهله چرا باید صمیمی باهاش بحرفه.

عزیزم فارغ ازینکه همسرت چرا اینکارو کرد و نباید میکرد وضعیت خانوما تو جامعه خیلی بد شده متاسفانه . ا ...

👏👏👏

من شوهرم شبا مربی باشگاهه ...مامان بچه ها انقد زنگ میزدنو پیام میدادن عاصی شده بود خطشو  داده بود من جواب بدم سلام استاد میشه بیاین خونمون خصوصی کارکنین سلام استاد من شماروخیلی دوسدارم سلام استاد چرا با علیرضا بدحرف زدید سلام استاد میشه بیرون ببینمت سلام استاد کاش همسرم مث شما بود سلام استاد سلام استاد 

👏👏👏 من شوهرم شبا مربی باشگاهه ...مامان بچه ها انقد زنگ میزدنو پیام میدادن عاصی شده بود خطشو &nbs ...

واااای پناه بر خدا. زنها دیوونه شدن. ب خدا کاهی میگم ینی اگه اینا زنن پس من چیم. اگه من زنم پس اینا چی ان. نمیدونم ماهواره این بلاهارو اورده سر خانواده ها یا اعتقادات ضعیف شده یا چی نمیدونم

عزیزم فارغ ازینکه همسرت چرا اینکارو کرد و نباید میکرد وضعیت خانوما تو جامعه خیلی بد شده متاسفانه . ا ...

مطمئنم ب شوهرم بگم میگه اون اخلاقشه و هیچی توی دلش نیست و....

2706