2737
2734
طراحی چهره ارزش داره؟ چند میفروشن کاراشونو؟

اره خییییلی.

اگه خیلی خوب بتونی انجام بدی مثلا یه عکس رو اندازه یه صفحه آچار بخوای طراحی کنی کمه کمش ۸۰ تومن میگیرن. دیگه خیییلی بخوای کم بگیری ۵۰ تومن. هرچی اندازه بزرگتر باشه قیمتشم بیشتر میشه

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نصف شبا... :/

نصف شبا چی؟؟؟؟ توی روزم میشه ها،،،،، اما اگه منطورت همونیه که الان تو ذهن منه، خیلی باید بی فرهنگ و‌کم شعور باشی که همچین حرفی به یه دختر میزنی

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
فینگر فود یاد بگیر درست کن سفارش بگیر. کلاس طراحی چهره با سیاه قلم برو و بعد سفارش بگیر انجام بده.

من کارم طراحی چهرست.سیاه قلم.اما استقلال خاصی برام ایجاد نکرده.کارمم حرفه ایه آماتور نیستم اما مگه در ماه چندتا سفارش میتونی بگیری.من 10 ساله کارم اینه ولی ....

عشق یعنی صد سال دیگم بهش حسی ک داری،توی دلت جوونه....
منحرفاتش چی میشه؟ منم حس میکنم یه منظور بدیه اما نمیدونم چیه. نکنه چتِ بد منظورشه😐

چون آقاس من بد برداشت كردم

ولي ميگه منظوري نداشته بيخيال

منتظرم تا جوراباي پارم مُد شن😏عضو جديدم جورابامم سوراخه چيه مگه!!!! وَبا كه ندارم مهربون باشين باو🧦
2738
اره خییییلی. اگه خیلی خوب بتونی انجام بدی مثلا یه عکس رو اندازه یه صفحه آچار بخوای طراحی کنی کمه کم ...

آخه شهرما این چیزا مشتری نداره

ینی از جاهای دیگه سفارش بگیرم و پست کنم می ارزه؟

من کارم طراحی چهرست.سیاه قلم.اما استقلال خاصی برام ایجاد نکرده.کارمم حرفه ایه آماتور نیستم اما مگه د ...

گلم پیج بزن. نمونه کاراتو بذار. اینجاهم معرفی کن پیجتو. یا برو توی اموزشگاه ها اموزش بده. میشه بپرسم کدوم شهری؟ 

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
من کارم طراحی چهرست.سیاه قلم.اما استقلال خاصی برام ایجاد نکرده.کارمم حرفه ایه آماتور نیستم اما مگه د ...

من درحدی که ماهانه ۲۰۰ تومن بیاد دستمم برام کافیه

ینی میشه؟

آخه شهرما این چیزا مشتری نداره ینی از جاهای دیگه سفارش بگیرم و پست کنم می ارزه؟

اره عزیزم پیج بزن معرفی کن اینجاهم بذار ک بچه ها معرفیت کنن ب اینو اون. هزینه پستشم خیلی کمه ک اونم مشتری میده. فوقش بشه ۵ تومن یا ۷ تومن

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

به نظرم برو یه فن یاد بگیر....مثلا نسخه پیچی خیلی خوبه...دورش رو ببین و تو داروخونه برو کاراموزی .....کارهای دیگه هم قالی و فرش جدیدا خیلی رو بورس افتاده...و درامدش خوبه

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2706