2733
2734
عنوان

اونایی که از کیت تخمک گذاری استفاده کردند .راهنمایی می خوام

| مشاهده متن کامل بحث + 1456800 بازدید | 24232 پست
مرسی از جواباتون ولی من سوالم و جواب نگرفتم .
من می خوام بدونم که آیا روزایی که هر دو خط کیتتون پررنگه، همون موقع ها هم ترشح رحمیتون هم تغییر می کنه ( سفیده تخم مرغ ) ؟ ببخشید البته . آ خه واقعا گیج شدم . من روزای 12 و13 خیس هستم ولی کیت که می زارم فقط یک خط می بینم و گاهی هم خط دوم هست ولی کم رنگه . 14و 15 که خط دوم پررنگ میشه من کاملا ترشحاتم قطع شده . من واقعا نمی دونم که کدوم روز باید اقدام کنم . خواهشا هر کی میدونه بنویسه .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهسا جون برای من هم ترشحات با کیت همخوانی نداشت. من به کیت اعتماد کردم و همون ماه اول استفاده باردار شدم الان هم نی نی 6 ماه دارم. حتما حتما حتما باید خط دوم به پررنگی خط اول یا حتی پررنگتر بشود. از اون موقع تا 36 ساعت نزدیکی حتما جواب می دهد. البته من به دلیل محدودیت زمانی یک روز قبلش نزدیکی داشتم و دو روز بعدش و باز هم شد. من دوره هام نامرتب بود از 30 تا 37-8 روزه. روز 19 کیتم مثبت شد.
2742
یعنی شما هم زمان خیسی اقدام نکردین ، آخه من تو کتابی می خوندم که نوشته بود فیزیولوژی بدن زن به این صورته که زمان تخمک گذاری ترشحات رحمی بیشتر و رقیق تر می شود برای سهولت انجام لقاح . پس اگر برای همه این حالت همخونی نداره پس این ترشحات برای چیه ؟ چون با این حساب 2 روز بعد از خیسی تازه تخمک رها می شه که اون زمان دیگه ترشحات رحمی سفت و غلیظ شده ؟!!!
سلام بچه ها
من برای بار اول ماه قبل از کیت مکس 14 استفاده کردم چند تا سوال دارم
اول اینکه روز 15 و17 و19 20 هر چهار روزش خط دوم کمرنگ بود ولی جالبه که روز 15 یه کم زودتر خط دوم ظاهر شد ولی رنگش بیشتر از روزای بعدش بود وروز 20 خیلی دیر خط دوم روشن شد که خیلیکمرنگ بود من کاملا گیج شدم یعنی من اصلا تخمکگذاری ندارم؟سوال بعدم اینه که من 30 ثانیه تو ادرار میذارم ودرش میارم آیا باید 5-7 دقیقه تو ادرار بمونه؟
لطفا زودتربه من جواب بدید چون دارم به روزایی که باید استفاده کنم نزدیک میشم
ممنون از همهتون.
2738
شمیم جون مگه میشه من روز 10 تست کردم منفی بود.در ضمن من سیکلم 31-33 روزست یعنی تخمکگذاری باید روز 16 یا 17 باشه!
ممنون از راهنماییت
بچه ها اگه بازم اطلاعاتی دارید بگید.در ضمن کیت باید داخل ادرار بمونه تا 5 دقیقه یا باید طی چند ثانیه برداریم؟
نی نی جون ، یعنی همون 19 که پررنگ شد ، ترشح رحمیتون ( ببخشید) هم زیاد بود؟ یا اینکه ترشح تا اون روز( 19 ) قطع شده بود ؟ آخه مال من همونطور که نوشتم همخونی نداره . من اول خیس هستم و بعد از 2-3 روز که دیگه خیسی تموم می شه تازه خط پررنگ می شه .
بازم سلام مامانی منتظر

مهساجون برای من هم با ترشحات زیاد همخونی نداشت ولی من به کیت اعتماد کردم،سونو هم ندادم
در ضمن نگار جون با جدول چینی نی نی من پسر بود که درست دراومد ولی به این جداول نمیتونیم اعتماد 100 داشته باشیم!!!

کیت خیلی دقیقه و جواب میده
اگر هچ روزی مثبت نشه پس فولیکول بالغی نبوده تا تخمک خوب آزاد بشه
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه 
2706