2737
2734
عنوان

شوهر های شما هم پیش بقیه اینجورین؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه فقط با همسرم اینجوریم😁😁😁البته همسرمم مقاومت میکنه هااا😂😂

بیچاره چی میکشه😁حالا دور از شوخی هرکی اخلاقش یجوریه شاید اونم معذب میشه پیش. بقیه برات مهم نباشه مثل من

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
2731

شوهر منم همینطوره تو جمع زیاد اهمیت نمیده و تلفنی هم کسی پیشش باشه صحبت نمیکنه زود قطع میکنه

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تودر دلم نشستی
شوهر منم همین بود حتی پیش خانوادش😑 من فقط حرص میخوردم اه

پیش خانوادش هم اینجوری بود تازگیا کم کم داره یخش باز میشه

یارانه میدن لایک میکنید ؟؟؟؟😑😑😑
2740
بیچاره چی میکشه😁حالا دور از شوخی هرکی اخلاقش یجوریه شاید اونم معذب میشه پیش. بقیه برات مهم نباشه مث ...

سعی میکنم درستش کنم😁😁اگه نشد بیخیال میشم

یارانه میدن لایک میکنید ؟؟؟؟😑😑😑
قربونش برم حلقه هم نمیپوشه سرکار رفتنی😑😑😑😑میگه سیاه میشه اخه سرکارش سیاه میشه واقعا ولی بقیه جاه ...

تعهد به این چیزا نیس که. ولش کن بابا. ما خانوما حساسیم رو این چیزا بخدا شده من تا سرکوچه رفتم بعد یهو دیدم حلقه ننداختم دوباره برگشتم انداختم حالا عجلم داشتما😁 اینم داستان داره تا از در خونه دراومدم یه شاسی بلند با کلاس افتاد دنبالم رسیدم سرکوچه دیدم حلقه ننداختم😂حالا مجرد بودم وانت دنبالم میافتاد بخدا

تظاهر میکنم به زندگی کردن

من خودم اینطوریم خیلی خجالتی

اون مودب حرفشومیزنه

اما ن مثل وقتی ک تنها باشه

تنهاباش‌ه:‌سلااااااااام عشقم.خوبی نفس قربونت برم من جیگرم 

‌وفتی کسی باشه سلام خانم خوبی جانم

باشه چشم خدافظ😐

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2706