2737
2734
عنوان

چقدر از مادری کردن خودتون راضی هستید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 60 پست
منم درصد خیلی کمی امشب پسرم خیلی دعوا کردم سر غذا خوردنش حالم خوب نیست الان سر غذا خیلی بازی درمیاره ...

فقط برای جلب توجه شماست که این کارو میکنه من هم چند سال پیش شرایط شما رو داشتم وخیلی شب ها اصلا گریه می کردم که چرا پسرم غذا نمی خوره ولی با دنیا اومدن دخترم دیگه مثل قبل برای غذا بهش گیر ندادم و خدا رو شکر دیگه خودش می خورد 

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
عزیزم بعضی بچه ها از ۲سالگی به بعد بدغذا میشن که بعد رفتن مدرسه یا پیش و بودن کنار همسالانشون دوبار ...

پیش یک میرفت مهرمیره پیش دو دوماه دیگه پتج سالش تموم میشه فقط ۱۴ کیلوعه وقتی میرفت مهد خوب بود اونجا ناهارش میخورد ولی الان سر شام و ناهار بازی درمیاره فقط صبحونه میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من از اول روز به روز بود یه روز اینقدر میخوره دیگه خودم بهش نمیدم میگم دل درد میگیره یه روزم ف ...

ای جان بهش پای مرغ میدی ماهیچه اینا؟ سوپ کدو تنبل؟

2731
ای جان بهش پای مرغ میدی ماهیچه اینا؟ سوپ کدو تنبل؟

تو سوپش ماهیچه و آب قلم و روغن محلی و بلغور گندم و جو و برنج و هویج و پیاز و گوجه و سیب زمینی و آخرم جعفری میریزم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
پسرتون نقطه ضعفتونو پیدا کرده که به غذاش حساسی.  اصلا سر وقت غذا کاریش نداشته باش سعی کن غذ ...

خیلی اینکارو کردم وفتی گشنش میشه فقط خوراکی میخواد نه غذا تعطیلات خرداد شهرستان بودیم اونجا اصلا خوراکی تنقلات نبود غذا هم نمیخورد یهو گشنش میشو مینشست یه کاسه ماست و یه نون محلی بزرگو تا ته میخورد

فکر کنم من تنها کسی باشم که نود و پنج درصدم تا اونجا که بتونم وتوان داشته باشم به بچه هام میرسم خونه ...

میشه از تجربیاتت بگی من به شدت دلم بچه دوم میخواد فقط بخاطر بچه اولم ولی حوصلم کمه توانم کمه اعصابم ضعیفه بنظرت بچع دوم بیاد شرایط پسرم بهتر میشه؟

2740
من یه پسر ۳ساله دارم و یه دختر ۲۰ روزه اصلا کشش اعصاب ندارم از خودم ۱ درصد هم راضی نیستم  به ش ...

وای چه سخت مگه نمیگن بچه دوم بیاد ادم بهتر میشه تجربش بیشتره  گ

فقط برای جلب توجه شماست که این کارو میکنه من هم چند سال پیش شرایط شما رو داشتم وخیلی شب ها اصلا گریه ...

با بدنیا اومدن بچه دوم‌پسرتون بهتر شد اخلاقاش همه به من میگن از تنهایی این کارو رو میکنه چوم مدام التماس ما میکنع میگه اجی بخریم توروخدا فقط یکی ولی من با این اعصاب صعیفم واقعا میترسم از دوتا بچه باداینکه الان اقدامم کردم منتظر موعدمم

شربت زینک بهش بده خیلی رو اشتها تاثیر داره 

سعی کن دو ساعت به غذا بهش هله هوله ندی یه مدت تنقلات تو خونه نگه ندار و  موقع غذا هم بی تفاوت باش زیاد اصرارش نکن خواست بخوره نخواست یا خودتون بخورین یا بریز بیرون یه مدت تحمل کنی یاد میگیره به وقتش غذاشو بخوره ولی زینک حتما بده

اکثرا میخندمو آزادش میذارم😁

گند میزنن به خونه خب من هر یه روز درمیون دارم اساسی تمیز میکنم ولی باز رو سرامیکا رد پا واشعالای ریزه گوشه گوشه خونه اسباب بازی های چیده شده که بازی نمیکنه باهاشون فقط عشق این داره همه تو پذیرایی باشن

من ۸۰-۹۰ درصد از مادریم و وقتی که برای دخترم می ذارم راضیم امیدوارم با اومدن دختر دومم بتونم توا ...

دختر اولت چند وقتشه منم بدای دومی اقدام کردم به امید خوب شدن پسرم

وای چه سخت مگه نمیگن بچه دوم بیاد ادم بهتر میشه تجربش بیشتره  گ

نمیدونم من که خیلی عصبانی شدم 

پسرم هم طفلک حسودی میکنه بعضی وقتا خیلی اذیت میکنه 

به بچه کاری نداره من کم طاقت شدم نمیدونم چم شده 

تو سوپش ماهیچه و آب قلم و روغن محلی و بلغور گندم و جو و برنج و هویج و پیاز و گوجه و سیب زمینی و آخرم ...

خود پای مرغ پاک سده را بخر با پیاز بزا چند ساعت بپزه بعد از صافی رد کن مثل ژله میشه بریز تو قالب یخ بزار فریزر ازش توهمه غذاهاش بریز استخون بندیش محکم میشه من بهدپسرم خیلی دادم

2706