2737
2739

گل کاغذی که بنا به درخواست دوستمون (موی عاقل)قلمه زدم و خیلی عجیب این گل گرفت و رشد کرد و حتی همون دو ماه اول گل داد را ....دوستمون گفت این گل 

نشان دوستی شونصد.....هستش. و من با اجازه ی همون دوستمون پیش خودم نگه میدارم ومراقبش هستم تا بزرگ بشه و تبدیل به درخت بشه و

هرچند ماه یکبار تا مادامی که نی نی سایت هست و من هم زنده ام ازش عکس میذارم براتون

به یاد روزها و شبهای با هم بودن و گپ زدن و شادیها و نگرانیهای خودمون برای دوستان

😢😢😢😢😭😭😭

شاید این گروه دوستی به تاریخ بپیونده و دیگه تکرارنشه

ولی یادش همیشه تو تک تک قلبهامون زنده میمونه

یاد باد آن روزگاران یاد باد

ببخشید که نتونستم مثل اون یکی دوستمون جملات .....بنویسم

🙈🙈🙈

خدایاااااااا شکرت.همین و بس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای واااای یعنی مثل پارسال؟ اصلا یادم نیست پارسال چیکار کردم. آخه بچه طفلک رو باید شش صبح بذاریم مهدک ...

باور کن مامان سپید شما به فکرم اومدی!! آخه کدوم مهد کودکی ساعت 6 صبح بازه که آدم بخواد بچه رو ببره مهدکودک؟!

پارسال من مرگم گرفته بود....من صبح زود بلند میشم و غذا رو ردیف میکنم. بعد هم صبحانه بچه ها رو روی میز می چینم و میرم اداره. با این تغییر ساعت سیستم زندگیم بهم ریخت...

اصلا نمیدونستم خوابم چه وقت هست، بیداری ام چه وقت هست... همه چی قاطی پاتی شد!!!!

تمام وقت کلافه و بیقرار بودم...

آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....
2728
گل کاغذی که بنا به درخواست دوستمون (موی عاقل)قلمه زدم و خیلی عجیب این گل گرفت و رشد کرد و حتی همون د ...

هر چند وقت عکس گلش رو بزار 

گل کاغذی که بنا به درخواست دوستمون (موی عاقل)قلمه زدم و خیلی عجیب این گل گرفت و رشد کرد و حتی همون د ...

😭😭😭  یاد یکی از جملات دوست ادیب ِ عزیزمون افتادم که توی هفته های آخر ،برای مادرآسمانی گروهمون نوشت. الان دلم میخواد کمی تغییرش بدم وبگم که شونصد..... کاش بودنت تکرار داشت.

آرام عزیز مرسی که برامون میخواهی عکس گل رو بفرستی

باور کن مامان سپید شما به فکرم اومدی!! آخه کدوم مهد کودکی ساعت 6 صبح بازه که آدم بخواد بچه رو ببره م ...

خیلی سخت میشه. حالا فکر کن اون بچه طفلی رو باید تو خواب ناز ببری. فکر کنم پارسال همسرم میبرد ولی در هرصورت شیرازه زندگی از دستت درمیره

2740
هر چند وقت عکس گلش رو بزار 

من از تو اینستا مدل پیدا میکنم پارچه میگیرم ... یه دور بزن  تو اینستا پیراهنای دخترونه یا ست مادر دختریا رو نگاه کن ....میتونی از رو لباس خودت پارچه بگیری شبیه لباس خودت بدی بدوزن ست بشین 

من از تو اینستا مدل پیدا میکنم پارچه میگیرم ... یه دور بزن  تو اینستا پیراهنای دخترونه یا ست ما ...

اتفاقا تو فکرم بود که رنگ لباس خودم براش لباس بگیرم.

وقت دوختن دیگه نیست... هفته دیگه عروسیه. خیاط خوب هم نمیشناسم.

الان جایی هستم. توی اتاق انتظارم. داشتم مجله مطالعه میکردم. ببینید چی دیدم‌ . هر چیزی میتونه منو پرت ...

حتی عنبر 😂😂😂

جان خودم برای خودش یه برند شده.

لباس بچه راحته ... پارچه بگیری دوروزه اماده میشه .. ازین مدلا که پشتش بازه خیلی تو تن قشنگ میشه ... ...

باورت میشه یه پارچه دامنی دادم خیاط برای دخترم بدوزه, دوماهه بهم نداده؟!

هم اینجا هم اونجا...

2706