2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فداتشم یکم زیاد برشته شده البته. من اینجوری درست میکنم سینه ی مرغ رو چرخ میکنم بعد ی پیاز رو رنده ر ...

نوش جان مرسی.

تقریبا عین کباب تابه ایی باچرخ کردس 

فقط جای چرخ کرده گوشت چرخ کرده ی مرغ میریزیم 

خوشمان امد  

توروجدت لایکم نکن مرسی
من هر سال ماه رمضون چرخه خوابم میریزه بهم تا مدتها درگیرش میشم😢ارزوم شده ساعت ۱۲خوابیدن😥نه والا اگ ...

من یسال اینجوری بودم الان درس شده 7صبح پاشو ظهرم نخاب ساعت 10میخابی

ما ازتبار بغضیم ،آسودگی روانیست...
2728
بابا لاکچری خخخخخخ،خیلی وقته بخاطر رفلکس دخترم ماهی ومیگو برام ممنوعه،الان صبور چنده؟

کیلویی ۱۶۰

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
کیلویی ۱۶۰

عع کتی جون تازه شناختمت اخه منم ازکاربرای خیلی قدیمیم ولی خیلی وقت بود نیومدم رمزمو فراموش کردم دوباره کاربری زدم.عکستو قبلنا توتاپیکای عکس بازی دیدم امضاتودیدم شناختم

توروجدت لایکم نکن مرسی
پ شمایجوری دگ دراذیتی

بچست دیگه کارش اذیته

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2740