2737
2739
عنوان

برادرشوهر و جارو

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 47 پست
با بقیه حرف میزنن یجوری که کاملا مشخصه با قصد و منظوره.وگرنه ما حرف نمیزنیم محلشونم نمیذاریم.اینا ول ...

برادر شوهر من اه دربساط نداره تا تو یه جمعی با ما یه جا باشن رو هم میگه میخام فلان چیز بخرم فلان ملک بخرم ولی دیگه همه شناختنش ولی در کل من دوس دارم خدا انقدر بهش مال و اموال بده که بره چشمم بهش نخوره دیگه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی بی محلی واینکه مهم نیستن مثل جاری من بودن  بعدجاری من داداشش هم باماعقدکرد همش ماراباان ...

منم محل نذاشتم اما ول نمیکنن.انگار سکوتتو پای چیز دیگه میذارن.کلا انگار دلشون خنک نمیشه هر کاری ام میکنن و هر چی میگن

2731
هیچ وقت فقط خوش باش نذاریک موقع ازقهرودعواتون کسی باخبربشه من حتی برادرشوهرم امده بودگفته بوداشتباه ...

مث برادرشوهر و جاری من که عروسیمون موقع شام اومدن خوردن رفتن.برا عقدمونم کلا نیومده بودن.پاگشامونم نکردن.تولد شوهرمم اومده بودن بدون کادو.برا عروسیمونم نگم بهتره.با این حالشون خونواده طرفدارشونن

2740
برادر شوهر و جاریه منم همین طورن از حسادت زیاده این اخلاقا امکان نداره چیزی بخریم یا مسافرتی بریم بع ...

اینا با ما کلا تو دعوا هستن از اونور برا مادرشوهرم کلا در حال پاچه خواری

برادرشوهرمنم انگار یه کینه خاصی نسبت به من داره زبونی همش میگه تومثل خواهرامی وال وبل اما رفتاری چیز ...

من از جفتشون متنفرم.ادم انقد عقده ای و کمبوددار ندیده بودم

عزیزم چرا فک میکنین حسادت میکنن؟ میشه یه توضیح مختصری در مورد خودتونو اونا بدین مثلا میزان تحصیلات ...

نه نمیتونم توصیح بدم چون ممکنه کسی اشنا دربیاد.در کل بگم موقع خواستگاری من خونواده شوهرم داشتن ذوق مرگ میشدن اما با ازدواج جاریم مخالف بودن و میگفتن در حد ما نیس.شوهر منم از لحاظ اخلاقی خیلی از برادرش پخته تره.اون مث یه بچه لوسه اما ادای ادمای شاخو درمیاره

درکت میکنم منم خواهرشوهرم و شوهرش اینجوری هستن خونه مادرشوهرم وقتی میرم که اونا نباشن با شوهرم هم هم ...

حالا میگیم حسودن بعضیا میگن چه خودپسندی.خب عزیزم حسادت شاخ و دم نداره که.شما اصلا فرض کن از ما سرترن.پس این اداها نشونه چیه؟ما که کاریشون نداریم.تا اتفاق نیفته براشون درک نمیکنن

یا کلا بیخیال شید و براتون مهم نباشه که اگه بتونید اینکارو کنید خیلی بهتره و راحت تره. یا به ه ...

راه اول فقط.دومی بی فایده س وقتی یکی کاراش محض اذیت و ازاره.ماهم بی محلی میکنیم اما از رو نمیرن

2706