2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا اتفاقا میگن خوب شیر بخوره زیاد هم مادر شیر بده که با دفعات زیاد مدفوع و ادرار از بدنش خارج بشه. همون روزای اول برای شیر مادر حیاتیه چون باید اینقدر نوزاد مک بزنه شیر مادر زیاد بشه

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
2738

اولین باره میشنوم 

شیر مادر روزای اول سپرهمه بیماریهاست 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

من تجربه دارم.. وقتی پسرم چند روز اول رو شیر خودمو خورد روز بروز زردی رفت بالا و رسید به ۲۰ ...هی بردم بیمارستان هی اوردم...... رفتم پیش دکتر گفتم هرچقدرم بره بالا دیگه نمیبرم بیمارستان بسکه سوراخ کردن بدن بچمو.گفت شیر خشک بده.دو روز شیر خشک دادم سریع از بدنش دفع شد.الانم تصمیم دارم برابچه دومم از همون اول فقط شیر خشک بدم

👨‍👩‍👦‍👦
2706