2733
2734

باورتون نمیشه میرم بیرون همس شال و روسریم نامرتبه ..عقب میره ..موهام سیخ میشه..چجوری بعصیها همیشه مدتب و منظم راه میرن 😒

میشه برنامه بدین از صبح تا شب چکارهایی برا رسیدگی به خودتون انجام میدین ..مثل مراقبت پوست و مو..اندام . چه لباسهایی چه قیمتی معمولا انتخاب میکنید ..با ادم بی ادب مخصوصا جاری های بد دهن چجوری رفتار میکنید احترامتون حفظ بشه؟؟

آرام گرفته ام،مثل درختی در پاییز وقتی باد تمام برگهایش را برده باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

موهات بلنده یا کوتاه؟

اگه کوتاهه با پنس مشکی یا شونه ثابت کن ک موهات نیاد جلو

از روسری هایی استفاده کن ک سر نباشه مثلا حریر خب سره

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
2738

من تل میزنم به موهام

از این تل ها که شونه دارن موهارو دسته میکنن میبرن عقب

سفت رو سرم وایمیسه موهام رو هم متب نگه میداره خیلی خوبه

منكه موهام اگر تافت نزنم بهم ميريزه زير شال،مجبورم يكم تافت بزنم وقتي ميخوام برم بيرون كه قاطي پاطي نشه،پوستم كه بي ضدافتاب بيرون نميرم،تازه ضدافتابم باخودم ميبرم اگر كارم طول كشيد تمديد ميكنم😬

قشنگی لباس برام مهم تره

حالا یا ارزونه یا گرون

از روغن بادوم تلخ و کرچک برای موهام استفاده میکنم

از روغن فندق برای ابروهام

از روغن نارگیل ب عنوان مرطوب کننده

از صابون خاویار برای شست و شو صورت

از ژل بعد از اصلاح سینره بعد از اصلاح

برای اصلاح از موکن برقی استفاده میکنم خیلی راضیم

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

وقتي كسي داره باهات حرف ميزنه و بي ادبي ميكنه و ببخشيد ببخششششيد چرت و پرت ميگه،خيلي شيك وسط حرفش روتو بكن اونور،ببين يعني جوري اتيش ميگيره كه دود كلشو ببينياااا😂😂😂ديدم كه ميگم

2706