2733
2739

زبانشون رو تونستين ياد بگيرين؟؟

ميشه در كل راهنمايي كنيد؟

رفت و آمدش به ايران چطوره؟

اصلا چطوري تونستيد اقامت بگيريد

هزينه ي مهاجرت چطوره اونجا

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخوام خونه بخرم استانبول . کلاس زبان هم ثبت نام کردم شش ماه حداقل میخواد. البته انگلیسی بلدم. تر ...

انشالله موفق بشيد

فكر كنم استانبول خيلي عاليه براي زندگي.

مستقر شدي يه سر برو روستاي اورگوپ بي نظره

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
2728
آرزومه برم استانبول برای همیشه  ولی حیف ک نمیشه

انشالله ميشه چرا نشه زياد آرزوي محالي نيست

انشالله موفق بشيد فكر كنم استانبول خيلي عاليه براي زندگي. مستقر شدي يه سر برو روستاي اورگوپ بي نظر ...

استانبول رفتم البته سفر. فامیل هم دارم که انکارا هستن. مهاجرت سخته ولی یه همتی میخواد که باید به خرج بدیم 

استانبول رفتم البته سفر. فامیل هم دارم که انکارا هستن. مهاجرت سخته ولی یه همتی میخواد که باید به خرج ...

انشالله منم بتونم با شوهرم مهاجرت كنيم تركيه.

آخه از تركيه زياد خوشش نمياد

من دوستش دارم هم قشنگه هم نزديكه به ايران

به نظرم عاليههن

من چند تا از دوستهام رفتن اما هر کدوم به روشهای مختلف ، دو تاشون یو ان شدن تو ترکیه که یکیشون طاقت نیاورد وسطهاش برگشت و یکیشون پنج ساله توی یه شهر کوچیک زندگی میکنه و هنوز جوابش نیومده ، یکی دیگه از دوستهام خونه اجاره کرده اونجا و در رفت و آمده هر سه ماه یکبار از مرز خارج میشه دوباره وارد میشه خیلی وقتها تا تهرانم نمیاد همون تبریز میره و یکروزه برمیگرده دوباره سه ماه جدید اون شرایطش خوبه زبان اصلا بلد نبودن هیچکدوم ولی همشون زود یاد گرفتن گویا ترکی شیرین ، یکی دیگه از دوستهامم آلانیاست معلم زبان انگلیسی مهد کودک شده خونه اجاره کرده پول پیش ندارن و فقط اجاره میده و راضیه ، یکی دیگه شونم با همسر و دو تا بچش رفته که اونجا مدرسه ایرانی هم هست اونا استانبول هستن اونم راضی خودش ناخن کار و همسرش توی یه رستوران کار میکنه ولی همه راضی ان 😂

2738
من چند تا از دوستهام رفتن اما هر کدوم به روشهای مختلف ، دو تاشون یو ان شدن تو ترکیه که یکیشون طاقت ن ...

چقدر سخت اين جور كه ميگيت

چقدر سخت اين جور كه ميگيت

آره اصلا راحت نیست مشکلات خودش و داره ، اقتصادشون از همه چیز مهمتره ، یکی از دوستهام همسرش دو سه سال پیش تو استانبول رستوران زد یهو کودتا شد ترکیه توریست نرفت گند خورد به اقتصادشون اینا ورشکسته شدن بستن اونجارو و تا ماهها دنبال پول پیششون میرفتن و اینکه خیلی سر ایرانی ها کلاه میزارن باید زبان بلد باشی تا حدودی ، اجازه کار بگیری حتما چون کار سیاه انجام دادن غیر قانونیه ‌و کلی ترس داره ، به نظرم خوب تحقیق کن اول از همه ام برو سفارت ترکیه یه سر ، شنبه یکشنبه ها تعطیله ، برو اونجا و سوال کن و اطلاعات کسب کن و از من خواهرانه بهت نصیحت هرگز با طناب کسی تو چاه نرو با چشم باز انتخاب کن حتما