2733
2739
عنوان

از نفرت تا عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر وضع زندگیت تغییر کرد؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2731
حسابدارن من از خرج زندگیم زدم تا شوهرم بره دانشگاه

موفق باشین عزیزم

امیدوارم مزد سختی هایی که کشیدینو بگیرین و خوشبخت باشین

نیازی نیست اطرافمان پر از آدم باشد..همون چند نفری که اطرافمون هستند آدم باشند کافیه...!  
2740
شاید چیز خاصی نداشت ولی نمیدونم چرا یهو دوست داشتم بگم ببخشید اگه بد بود و وقت گذاشتید

خوشحال شدم که با صبر،سختیهای زندگیت رو پشت سر گذاشتین.ایشالا همیشه خوشبخت باشید و دست خدا رو سره زندگیتون باشه.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ممنون خوب و خلاصه گفتی و احترام گذاشتی

عزيزم منم وقتى عقدكردم خيلى خجالتى بودم وقتى شوهرم دستموميگرفت دستمو ميكشيدم بيرون وقتى زنعموم ديده بود به همه گفته بوداين زن زندگى نميشه شوهردارى بلدنيست حالادخترمن عاشق شوهرشه. اماالان هركى زندگيموميبينه حسرت ميخوره درسته پستى بلندى زيادداشت ولى نذاشتم كسى بفهمه والان خداروشكرراضيم. ودخترعموم الان باچهارمين شوهرشم به مشكل برخورده وداره جداميشه من ازاينكه زندگيش خراب شده خوشحال نيستم ولى روزعقدم بدجورى دلموشكست مامانش

مرسی ک بهمون امید دادی،من عقدم و یه اتفاقی افتاد ک کل پس اندازی ک کرده بودیم رفت،واسه منم دعا کن دوباره بتونیم جمع کنیم و برم سر زندگیم

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪