2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مستر رباتم اتفاقا الان دارم دان میکنم  بعد از حماسه کولی عاشق رامی مالک شدم گفتم این سریالرم ا ...

خخخخ یذره کنده برا صبا خوبه من صب خابالو بودم همینجوریش تا دوساعت طول میکشه لود شم اینم میدیدم میشد چهارساعت😑کلا شبیه معتادا شدم دیگه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728
عه  خب پس زیاد علاقه ای به فیلمای کره ندارم نمیدونم چرا 😣😣😣 فقط تو عمرم یه جومونگ دیدم 😅

😂😂😂😂😂

منم از فیلمای کره ای خوشم نمیومد تا وقتی که سوئیچ و بکش خلاصم کن و دیدم😅

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
به نظر شما اشنایی با مادر خوب بود یا فرندز ؟  من خودم فقط فرندز رو دیدم هنو اشنایی رو ندیدم&nb ...

من میگم اشنایی با مادر بهتره شاید خیلی ها نظرشون عکس من باشه اما من اشنایی با مادر رو خیلی جذاب تر دیدم به دوره ساختم مربوطه خوب فرندز خیلی قدیمی تره 

من با شخصیت های اشنایی با مادر خیلی بیشتر ارتباط گرفتم

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
2740
Lost فردا تموم میکنم خیلی ناراحتم☹ میخام بعدش breaking bad ببینم ولی فک نمیکنم بتونم جایگزین کنم انق ...

عادت می کنی به نبودش،غصه نخور😃

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد