2733
2734
عنوان

خانوما که سزارین شدید کمک !بیهوشی یا بی حسی کدوم اش ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 19 پست
یعنی نگهت میدارن تکون نخوری. من و دو تا  خواهرام و دخترخالم سز شدیم تنها کسی که بعد زایمان کمرد ...

نگه می دارن تکون نخورم !خب اگه اون بیمارستان اینکارو نکرد خودم سعی کنم که تکون نخورم جواب میده؟!یا نه مراقبت خاصی داره؟چون من تجربه ای از اتاق عمل ندارم ولی بالاخره اینجوریه که آمپول رو که میزنن دراز میکشی بعد سر میشی (خب ممکنه آدم سرش رو یا بدنش رو تکون بده)حین عمل هم که تکان خاصی فکنم نداره .بعد عمل هم با تخت از اتاق عمل میارنت تو اتاق خودت اونجام که سر هست آدم در نتیجه دراز کشیده ای (حالا تو همین حین میشه که خود آدم سرش تکون نده تا به عوارض اش دچار نشه یا نه اصول خاصی باید رعایت بشه!)

شنیدم حین بی حسی نبایدسر تکون بدی و نباید حرف بزنی یا کسی باهت حرف بزنه چون بعدش سر درد میشی ؟راسته؟..واقعا باید حرف نزد خخخخخ سخته!.. مثلا یکی یا دکتر یه چی ازت بپرسه حین عمل مثل مونگلا فقط نگاش کنی نه حرف بزنی نه سرت تکون بدی!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگه می دارن تکون نخورم !خب اگه اون بیمارستان اینکارو نکرد خودم سعی کنم که تکون نخورم جواب میده؟!یا ن ...

عزیزم منو دو نفر نگه داشتن که موقع تزریق تکون نخورم بعدشم همه چی به خودت برمیگرده سعی کن اصلا سر و گردنت رو تکون ندی. میدونم سخت دوست داری هی سرتو بیاری بالا و اطرافت رو ببینی ولی تا دو سه ساعت اینکارو نکن

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
شنیدم حین بی حسی نبایدسر تکون بدی و نباید حرف بزنی یا کسی باهت حرف بزنه چون بعدش سر درد میشی ؟راسته؟ ...

فقط تکون نخور والا که من همش در حال حرف زدن با دکترم بودم. اصلا اون خودش,هی سوال میپرسید

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
فقط تکون نخور والا که من همش در حال حرف زدن با دکترم بودم. اصلا اون خودش,هی سوال میپرسید

اوکی عزیزم ..پس خودمم میتونم سعی کنم سرمو اینارو تکون ندم بیمارستان ام خصوصیه ولی فک نکنم برای این قضیه کاری انجام بدن..راستی چقدر بعد عمل میشه ورزش رو شروع کرد که وزن بر گرده چون ماهیچه های شکم خیلی شل میشه!..تو این چند ماه اصلا یادم رفته چه تیپی بودم !!نه به اون شکم سیکس پک نه به این گرد قلمبه اصلا افسردگی گرفتم هیچی هم اندازم نیس خخخخ..ماه8 تا الان 12کیلو اضاف کردم به نظرت تو 1ماه آخر نهایت چقدر دیگه میاد روش؟