2733
2739

خانومایی که سز شدید بی حسی یا بیهوشی کدوم اش راحت تره؟من خیلی ترسو ام متاسفانه😂

تعداد رای : 6
نظرسنجی
بی هوشی کامل
1
16%
اپیدورال بی حسی از نخاع
5
83%

اگه فیکست میکنن که تا دو ساعت بعد عمل سر و گردنت رو تکون ندی. لی حسی رو انتخاب کن.

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه فیکست میکنن که تا دو ساعت بعد عمل سر و گردنت رو تکون ندی. لی حسی رو انتخاب کن.

من 4 ماه پیش زایمان کردم 

توی عمل کلی تکون دادم الان هییییییچ سر دردی ندارم 

کمر دردم فقط بخاطر بالا رفتن وزنمه

2731

من بی حسی بودم.به نظرم خوب نبود اینکه تو روند عمل باشی بده.بچه رو از تو شکمم میکشیدن تمام تنم تکون میخورد انگار دارن روده هامو در میارن.بعدش 12 ساعت دراز کش که کابوسه.من مردم و زنده شدم.نمی دونم بقیه مثل من بودن یا نه.ولی من داشتم منفجر میشدم.من اصلا نمی دونم به پشت بخوابم همش باید پهلو شم.هی بالش میزاشتم زیر پام 

و
من 4 ماه پیش زایمان کردم  توی عمل کلی تکون دادم الان هییییییچ سر دردی ندارم  کمر دردم فق ...

چه خوب . شما شانس آوردی ولی جزو ملزومات عمل بی حسی هست که اصلا تکون نخوری خواهرها و دختردایی و دختر خاله من به خاطر همین تکون دادن سر و گردنشون بعد ده سال هنوز کمردرد و پادرد دارن

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
من بی حسی بودم.به نظرم خوب نبود اینکه تو روند عمل باشی بده.بچه رو از تو شکمم میکشیدن تمام تنم تکون م ...

من زایمانم یهویی شد رفتم سونو گفتن بفرما اتاق عمل 

انقدر ترسیده بودم 3 تا آرام بخش زدن 

اصلا هیچی نفهمیدم 

دخترمو دیدم فقط گریه کردم 

من زایمانم یهویی شد رفتم سونو گفتن بفرما اتاق عمل  انقدر ترسیده بودم 3 تا آرام بخش زدن  ...

خوش بحالت.من مردم و زنده شدم.اون موقع که سرپا شدم فقط به خودم فحش میدادم چرا بچه اوردم.در کل خیلی سخت بود برام.تا 5 روز دولا راه میرفتم.

و
2740
خوش بحالت.من مردم و زنده شدم.اون موقع که سرپا شدم فقط به خودم فحش میدادم چرا بچه اوردم.در کل خیلی سخ ...

پس بی هوشی بهتره!اینکه میگن بی هوشی بعد که بهوش میای درد زیادی داری وحالت بده و فلان ..اینجوری نیست درسته؟

خوش بحالت.من مردم و زنده شدم.اون موقع که سرپا شدم فقط به خودم فحش میدادم چرا بچه اوردم.در کل خیلی سخ ...

درد طبیعی اگه میکشیدی الان غرررررر نمیزدی خداتم شکر می کردی بنابر روایاتی از دورو بر😂😂!خخخخ

فیکس میکنن یعنی چی؟..دکتر فیکس میکنه؟!!!میشه بیشتر توضیح بدی راستش نشنیده بودم

یعنی نگهت میدارن تکون نخوری. من و دو تا  خواهرام و دخترخالم سز شدیم تنها کسی که بعد زایمان کمردرد و پادرد و سردرد نداشت بعد شش سال منم چون سرو گردنم موقع عمل و بعد اون تا دو سه ساعت نتکون نخورده