2733
2734
عنوان

شمام هاله رو میبینید

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 48 پست
اصلا هرجور عکس میندازم مشخص نیس ولی با چشم واضحه

میدونم چی میگی مال منم همینطورمیشه ولی موعد من فرداس

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر برو سونو بده به حرف مائه مگه خواهر

ن اخه ماه پیش سونو شدم ..اونو گفتم ک کسی نگه کیست داری

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2731
بیحالی و رنگ پریدگی و درد تخمدان و تیر کشیدن زیر شکم ..

من سینه درد کمردرد زیرشکمم سفته

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
ازمایش ندادی

نه هنوز آخه تست میزنم بعدازنیم ساعت هاله میندازه یه دونشوسه شنبه زدم درجا هاله انداخت ولی بعدیاش نه

همون موقع کمتر از ۵دقیقه..چنتا از بی بی چکا ک همون ۳۰ثانیه اول هاله انداخت

اگه مارک بی بی چکت مدیکور هست احتمالا مثبت کاذبه برا دوستمم اینجور شد ولی اگه آزمایشت مثبته که درسته دیگه

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2740
چجوریاس چی میبینی اذیت نمیشی

همه انسان ها که بدنیا میان هاله ای در اطرافشون هست...این هاله با گذشت زمان در اثر هر کار منفی که انسان انجام میده دچار شکست و پارگی میشه(مثل دروغ غیبت و...)شکست هاله باعث ورود بیماری های روحی و حتی جسمی مختلفی میشه(حتی باعث سوار شدن موجودات غیر انسانی در بدن فرد میشه)این هاله رنگ و اشکال مختلف داره...هر کسی نباید این کار رو انجام بده

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

شما چیا میبینید موجودات ماورایی اذیتتون نمیکنه ؟

من هاله رو میتونم ببینم و نه هیچ چیز دیگه...اونم بخاطر یک سری کلاس که میرفتم

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
اخه روز چهلم.اگه باردار باشی باید پرررررر رنگ بشه.نه هاله.ازمایشتم که منفی بوده.برو امپول بزن باز شی ...

سیکلم ۲۸نیس اخه..۳۰ الی ۳۵

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2706