2733
2734
عنوان

کدوم بیمارستان انتخاب کنم به نظرتون؟..و دلیل انتخواب تون چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 21 پست
وسیله مادر و بچه چیا میدن؟چقدر هزینه ساک اش میشه؟اجباریه یا اختیاری؟

لباس راحتی بعد زایمان، پوشک و لباس زیر یکبار مصرف ، دمپایی، لبوان و قاشق و چای و قند برای مادر

لباس، قنداق فرنگی، ساک وسایل ، پوشک ،آلبوم و فیلم تولد .موقع من اختیاری بود. هزینشم نسبت به هزینه زایمان چیزی نیست حدود 200 گمونم . من هر دو بار گرفتم چون لباس نوزادی و قنداق فرنگیش خیلی کاربردی و قشنگه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتاق خصوصی میشه 3هفته جلوتر رزو کردن یا باید روزش باشه؟

نه نمیشه معمولا بعد زایمان میشه اقدام کرد

بنت الهدی یه خدمات دیگه هم داره که من تازه فهمیدم و بهتر از اتاق خصوصیه و هزینشم کمتره، پرستار همراهه که بعد زایمان یا هر عمل جراحی از بیمارستان درخواست میدین، یه پرستار 12 ساعت کامل همراهتونه و نیاز به همراهی ندارین. هر سرویسی هم بخواین براتون ارائه میده

ان شاءالله بهترین انتخاب رو داشته باشین و پشیمون نشین.

من هنوز خاطرات خوب بیمارستان برام لذت بخشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
من دکتر ام فقط سینا میره.. از سینا چی شنیدین ؟چطور بوده؟

اما دوست من

تجربه من و بعضی دوستانم اینه که

مهم تر از تخصص و تبحر دکتر ، اخلاقشه. لحظه زایمان ، اخلاق خوش دکتر خیلی مهمه. خنده رو بودن و مهربونیش کلی روحیه میده

من دلیل انتخاب دکتر رستمی، برای زایمان دومم ، بعداز تخصص و تبحر ، اخلاق بود. شاید باشن دکترایی که تخصصشون بهتر ازایشون باشه، اما اخلاق و رسیدن به موقعشون سرزایمان ، و از همه مهم تر تشخیص خیلی دقیق تاریخ زایمان، باعث شد بازم ایشون رو انتخاب کنم

2731
نه نمیشه معمولا بعد زایمان میشه اقدام کرد بنت الهدی یه خدمات دیگه هم داره که من تازه فهمیدم و بهتر ...

این پرستار همراه هزینه اش چه مقداره؟..برای 24ساعت بعد عمل هستن ؟یا فقط چند ساعت.. بقیه بیمارستان هاهم همچین آپشنی دارن؟؟مثل سینا؟

این پرستار همراه هزینه اش چه مقداره؟..برای 24ساعت بعد عمل هستن ؟یا فقط چند ساعت.. بقیه بیمارستان هاه ...

پارسال دوستم گرفته بود گفت نصف قیمت اتاق خصوصی بوده و خیلی بهتر از اتاق بوده

نمیدونم غیر بنت الهدی بیمارستان دیگه هم داره یانه