2733
2739
عنوان

خانوما شام چی دارید+عکسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 1426 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی پنی سیلین واسه عفونت گلوم 5 تا دیگه دارم حالا هر روز یکی .یه امپول حساسیت .یه امپول واسه استخون ...

ایشالا هرچی سریع تر خوب بشی عزیزم

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2742
آخیییییییش دوماه دیگ جدا میشم از این نکبتااااا برا خودم و شوهرم با عشق غذا میدرستم مث شماها

پیش مادرشوهرتی؟

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
آخیییییییش دوماه دیگ جدا میشم از این نکبتااااا برا خودم و شوهرم با عشق غذا میدرستم مث شماها

از کی جدا میشی عزیزم

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2738
هوم آره مناسفااانه دیه 2سال تحملشون کردم بسسس

ایشالا ک زودتر بری خونه خودت باعشق واس همسرت غذا درس کنی  

2706