2733
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2865632/ختم-دعای-قاموس?page=1

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

عزیزم چرا ختم لغو شد؟ یعنی نخونیم دیگه ؟ من امروزو خوندم تازه کلی هم فکر کردم کدوم حاجتمو بگم😂 ... چرا چیشد مگه؟ نمیشه از سر بگیری ۹۹ نفر جمع بشن؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
عزیزم چرا ختم لغو شد؟ یعنی نخونیم دیگه ؟ من امروزو خوندم تازه کلی هم فکر کردم کدوم حاجتمو بگم😂 ... ...

عزیزم این دعا دعای مجربیه من همون اول گفتم اگه واقعا احتیاج به نگاه خدا دارید و حتجت مهم دارید سعی کنی به خدا نزدیک بشید و در کنارش این دعا رو که معانیش اینقدر قشنگ و پاکه رو بخونید تا خدا نگاهش هر روز ب زندگیتون باشه.

بعد یه ادم بی ....میاد میگه ببخشید اگه این دعا رو بخونید و از استاد😐😐😐اجازه نگیرید موکل فلان میکنه و بهمان میکنه.

چرا عزیزم دوست داری توکل به خدا کن و به خدا نزدیک شو و روزه ی یک بار این دعا رو بخون.

قسم ب خدای پاک و منزه اگر کمتر گناه کنی و دائم رضای خدا مد نظرت باشه و این دعا رو از ته قلبت بخونی همه حوائجت ختم به خیر میشه نه یکی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خدا رو شکر میکنم که ختم ملغی شد شاید واقعا همه لیاقت خوندن این دعا و پاک زندگی کردن رو نداشته باشن..امیدوارم ما جزء اونا نباشیم

2731
عزیزم این دعا دعای مجربیه من همون اول گفتم اگه واقعا احتیاج به نگاه خدا دارید و حتجت مهم دارید سعی ک ...

ممنون عزیزم منو دعا کن ... خدا بهت خیر و عافیت بده

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
ممنون عزیزم منو دعا کن ... خدا بهت خیر و عافیت بده

انشاالله خدا کمک کنه راهشو گم نکنم.

اگه دوست داشتی این دعا رو بکن واسم😍

انشاالله خدا کمک کنه راهشو گم نکنم. اگه دوست داشتی این دعا رو بکن واسم😍

انشالله انشالله

2738
عزیز من اسمم توی لیست بود ولی نشد بیام سایت...الان فهمیدم ک دیروز شروعش بوده الان چیکار کنم؟

عزیزم پیامای آخر گروه رو بخون یه نفر اومد گفت این دعا رو بخونید باعث میشه موکل بیاد و باید از استادتون اجازه داشته باشی.😐😐😐😐😐همه انصراف دادن.ختم لغو شد.

سلام خوبید شما؟

من تو ختم قاموس شرکت کرده بودم و از اون روز تا الان هرروز دارم میخونم اومدم تاپیک ببینم چندمین روزه ختمه  نمیدونستم لغو شده😕 دقیق نمیدونی از چه روزی قرار بود ختم شروع بشه؟

من هر روز خوندم تا آخرش هم ادامه میدم حتما....امیدوارم حاجت روا بشید خدا یه گوشه چشمی به منم بندازه که با همون گوشه چشمش همه مشکلاتم حل میشه