2733
2734
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر لطفا این تاپیکو نترکون تا بیاد بخونه فاطمه .تاپیک قبلش رو قفل کرد نشد کامنت بزارم . @فاطم ...

سلام عزیزم ممنون ازنظرقشنگت...تاپیکم همش شداسکرین ومشخصاتم گفتم نه ک یه بارجاریم اتفاقی ببینه 

بویِ روزهای خوب می آید...
2728
2740
سلام عزیزم ممنون ازنظرقشنگت...تاپیکم همش شداسکرین ومشخصاتم گفتم نه ک یه بارجاریم اتفاقی ببینه 

فاطمه جون شوهر منم مثه شوهر توئه متاسفانه الکی به این و اون پول میده میاد بهم میگه ی بار هم اعتراض کردم بهم گفت کاری میکنی که دیگه بهت هیچی نگم منم سکوت کردم که حداقل بدونم به کیا پول میده 

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱
فاطمه كجايي پس ؟نگرانت شديم ؟ديشب نخوندم تاپيكت رو چي بود حي شده؟؟

عزیزدلم ۵۰ص بودچه جوری توضیح بدم برات،؟صبح علی زنگ زدگفت زهراپیام داده ک داداش چرا چندروزه نه ب ماسرمیزنی نه زنگ گفتم سرم شلوغه گفته نه توهرجوربودروزی دوبارفقط زنگ میزدی دیگه گفت خودش زنگ زده گوشی روداده مامانم ک علی چی شده؟گفتم هیچی باباسرم شلوغه گفته فاطمه کجاست گفتم همینجاگفته گوشی روبده بهش گفتم خوابه گفته علی دروغ نگویه چی بین شماشده ناهاربیاییداینجاگفتم نه جورنیست گفته پس مامیاییم علی ام گفت من نخواستم ازدسته گلایی ک ب آب دادی باخبرشن میام دنبالت باهاشون عادی ومهربون باش گفتم علی من حوصلم نمیاتاالان نخوابیدم ازدیشب گفت چکارمی کردی؟گفتم غصه میخوردم نامردسکوت کردبعدم گفت خودت می دونی میخوای هم بهشون بگم چ جوری خوردم کردی؟منم گفتم نههه گفت پس میام دنبالت خدافظ...الانم خونمونم درجوارمادرشوهررر😐

بویِ روزهای خوب می آید...