2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذهنم درگیر خانمیه که تومحل کارم بچه اگه میدونیدبهم بگیدبچه ها تومحل کارم ی خانم بارداره۴ماهش ولی متاسفانه اعتیادب ترامادول داره؛وبقول خودش سال دوم که مصرف میکن،دکترم گفته ترک کن فقط مصرف رو ب حداقل برسون مگه میش

تا روووت میگیرم 
2728
2740
نه برگشت عقب 💪🏻

برو تخلیه کن یدفعه از بالا میزنه بیرون ها😆😂😂😂😂😂

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  
🤮🤮🤮🥺🥺🥺🥺🥺 عععقق

😈

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  
کار همیشگیشونه! سر چیزای ساده کل کل میکنن. اعصاب من داغون میشه فقط این وسط.

طفلی پدرومادرش‌.شما شوهر تو کنترل کن باهاش حرف بزن..بگو بزرگتری کوچکتری گفتن..اونا یچیزی میگن لاقل شوهرت جواب نده..خودشو کنترل کنه جواب نده..

در من انگار کسی، در پی انکار من است...
2706