2733
2739
عنوان

یه لحظه لطفا کمکم کنید⚠️😞😞😞😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 38 پست
میشه به من بگید کی بفروشم بهتره؟؟؟؟بعد ی سوال دیگه چقد میخرن ازم مثلا چقد کمتر؟

شنبه خوبه چون ازاین بالاتر دیگه بازار تقاضا نداره واحتمال توافق اینا هم هست.الان بااین شرایط اوضاع خوبه برای فروش

رفتی بازار سر زرگرها پله اهنی نرخ طلا رو متوجه میشی بعد گرمی ۵۰۰تا۱۰۰۰تومان کمتر باید بخرند کمتر ندی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنبه خوبه چون ازاین بالاتر دیگه بازار تقاضا نداره واحتمال توافق اینا هم هست.الان بااین شرایط اوضاع خ ...

خانمی بنظرت در دراز مدت چطوره؟مثلا تا مهر یا ابان؟

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
عاقا با اجازه اسی این نفت کشا رو کی زد؟من نفهمیدم

من اصلا نمیدوتم تو این مملکت چخبره اصلا نمیدونستم رئیس جمهور ژاپن اومده یا رفته یا چی😂😂😞😂

یارانه میدن لایک میکنید ؟؟؟؟😑😑😑
2731
شنبه خوبه چون ازاین بالاتر دیگه بازار تقاضا نداره واحتمال توافق اینا هم هست.الان بااین شرایط اوضاع خ ...

فداتشم عزیزم ببخشید وقتتو گرفتم❤منکه سر در نمیارم با حرف شما شنبع میفروشم..الان گرمی چنده؟؟؟؟

یه بار دیگه هم طلا فروختم فکر کنم خیلی ازش کم کردن 😥😥

فداتشم عزیزم ببخشید وقتتو گرفتم❤منکه سر در نمیارم با حرف شما شنبع میفروشم..الان گرمی چنده؟؟؟؟ یه با ...

ببخشیدمن دیگه رفته بودم پیامتو ندیدم.بااوضاع فعلی این هفته خیلی خوبه برای فروش چون دلار هم بالارفته 

ببخشیدمن دیگه رفته بودم پیامتو ندیدم.بااوضاع فعلی این هفته خیلی خوبه برای فروش چون دلار هم بالارفته& ...

برای خونه میخواستم بفروشم نمیدونم کی بفروشم.ممکنه تا ۱۵ ام پول دستم بیاد دیگه نیازی ب فروش طلا نباشه.

بنظرت تا ده ام یا ۱۵ ام طلا پایین میاد یا همین هفته بفروشم؟

2740
الان دوباره شرایط بازار برای فروش خوبه اگر دوباره صحبت ازتوافق بشه دوباره پایبن میاد این دیگه ریسکه ...

اها کاش توافق نکنن فعلا😞

کلیت ماجرا خوبه که توافق کنند چون مردم خیلی تو فشارند صرفا به خاطرفروش یه مقدارطلا این ارزوها بیشترب ...

اره کاش توافق کنن باز حتی یه درصد هم چیزا ارزون بشن خوبه خیلی زندگی سخت شده