2733
2739
انقدررراون ماچ رومهمه ک چشماموک میبندم اون زن ک لباشوغنچه کرده تواستیکرمیاجلوچشمام

اتفاقا منم تو تاپیک ت ایتقدر ک از بوس عصبانی شدم از کیش نشدم،،، جالب به جز دو نفر کسی اشاره ای نکرد،،،،، فاطی حالا امروز چه کردی قهری هنوز؟! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام فاطمه جون چه خبر چیکار کردی با همسرت صحبت کردی نگرانت شدم مارو بیخبر نذار

سلام عزیزم خوبی؟بابام اومد باهاش صحبت کردم کلیاتی براش توضیح دادم بهش گفتم نیومدم قهراومدم برای آرامش

...علی ام شب اومدخونه بابام ایناخیلی عادی نه بابام چبزی گفت نه علی ولی هرچی گفت بریم خونه خودمون گفتم نه نرفتم

بویِ روزهای خوب می آید...
سلام عزیزم خوبی؟بابام اومد باهاش صحبت کردم کلیاتی براش توضیح دادم بهش گفتم نیومدم قهراومدم برای آرام ...

سلام عزیز دلم خیره ان شالله بهترین ها برای خودت و کنجد کوچولو اتفاق بیفته از خدا میخوام به آرامش قلبی برسی😘

2731
سلام عزیزدلم ممنون توکل بخدا

سلام فاطمه جان یدفعه یادت افتادم خودت تاپیک نداشتی ک اونجاباهات حرف بزنم دیگه سایت نمیبینمت مشکلاتتوحل کردی؟

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
سلام فاطمه جان یدفعه یادت افتادم خودت تاپیک نداشتی ک اونجاباهات حرف بزنم دیگه سایت نمیبینمت مشکلاتتو ...

عزیزم سقط مکرری چرا نمیری عارفی

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
2740

پنج تا سقط پیگیر باش نزار شش تا بشه دکتر ایمنی انعقادی برو چک شو

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم