2733
2734
عنوان

سریع ترین زمان حاملگی بعد از سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 17945 بازدید | 103 پست
گلی خیلی واسه من دعا کن.‌الان تو میعهمی حال من رو. بقیه چی؟ اونا بعد سه چهار ماه باردار شدن یا اقدا ...

اره دقیقا دو نفر که بعد من سز شده بودن بعد ۴ماه بار دارشدن خداروشکر مشکلی نداشتن از نظر بخیه اینا رو چون در ارتباط بودم میدونم ودو نفر دیگه هم قبل من بودن بعد ۳ماه باردار شدن اوناهم خداروشکر مشکلی نداشتن الان بچه هاشون یساله هستن

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره 😔تاپیکش پاک کردم. دوس نداشتم بمونه. دارم دونه دونه تاپیکای بچه م‌پاک میکنم. بچه م تو هفته ۲۸ از ...

عزیزم خیلی سخته میدونم چی میگی من پارسال بدترین روزای عمرم بود وهنوزم که هنوزه اشک میریزم ولی تو سعی کن بیشتر خودتو سرگرم کنی بدنتو تقویت کنی روحیه خیلی تاثیر برا بارداری مجدد البته گریه هاتم بکن تو خودت نریز که تلنبار بشه

اره دقیقا دو نفر که بعد من سز شده بودن بعد ۴ماه بار دارشدن خداروشکر مشکلی نداشتن از نظر بخیه اینا رو ...

خدا رو شکر. خدا نی نیت سالم بغلت بیاره. خیلی واسه من دعا کن.‌موقع زایمان هم یاد من باش😔

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2728
آخه چقدر سخت من خودمو گفتم که امروز ۲۷ تموم شده تو هم دیگه تقریبا اخراش بودی

اره. ۶ ماه و بکی دو  هفته 😔. راستی میگم اون یکی ها هم سز بودن؟ یا طبیعی؟ میگن سز سخت تره. چون ممکنه بخیه ها پاره بشن

اره. ۶ ماه و بکی دو  هفته 😔. راستی میگم اون یکی ها هم سز بودن؟ یا طبیعی؟ میگن سز سخت تره. چون ...

اینایی که گفتم سزارین بودن نه خداروشکر مشکلی براشون پیش نیومده بود

خدا رو شکر. خدا نی نیت سالم بغلت بیاره. خیلی واسه من دعا کن.‌موقع زایمان هم یاد من باش😔

سزارین بودی ؟چه اتفاقی برات افتاد ؟اگه دوست داری بگو

2740
سزارین بودی ؟چه اتفاقی برات افتاد ؟اگه دوست داری بگو

سزارین. راستش الان‌از نظر روحی نمیتونم راج ب جزییات حرف بزنم😔

سزارین. راستش الان‌از نظر روحی نمیتونم راج ب جزییات حرف بزنم😔

باشه عزیزم انشاالله که خیلی زود سرپا بشی میدونم خیلی سخته من اصلا نمیدونم این یسالم چطور گذشته

منم دخترمو تو 24 هفته از دست دادم. شما علت رو فهمیدین و برا این بارداریتون کار خاصی کردین؟ آخه آدم همش نگرانه برا بعدا. 

هرچند من بعد پنج سال با بدبختی و بعد چندین ivf و معجزه باردار شده بودم... 

خدایا فقط آزارم دادی تو این مسیر، دخترم رو هم ازم گرفتی، کاش یکم مهربونیتو نشونم می دادی
منم دخترمو تو 24 هفته از دست دادم. شما علت رو فهمیدین و برا این بارداریتون کار خاصی کردین؟ آخه آدم ه ...

نه دلیلشو نفهمیدم ازمایشات ایمنی انعقادی حتما انجام بده

سلام عزیزم شما چن وقت بعد از سزارین باردار شدین؟

سلام گلم. من چهار ماه و نیم از زایمانم گذشته بود ک اقدام کردم و همون بار اول باردار شدم. 

اره دقیقا دو نفر که بعد من سز شده بودن بعد ۴ماه بار دارشدن خداروشکر مشکلی نداشتن از نظر بخیه اینا رو ...

سلام نمیدونم هستی هنوز یا نه 

ولی کاش بیای جوابمو بدی

دخترم ۵ ماهشه و باردارم سزارین شدم

همه میگن بندازش😢😢😢😢😢

2706