2737
2739

سلام،نیازدارم بایکی حرف بزنم تادیوانه نشدم به هیشکی نمیتونم حرفی بزنم همسرمم درک نمیکنه،،دوتاپسردارم وسومی رو ناخواسته باردارمهفته۸هستم افسردگی گرفتم نمیتونم شرایطو بپذیرم سه تابچه کابوسه برام😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوش ب حالت 😔😔😔 

من نینی میخام 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

من یک عدد مامانه بارداره ناخواسته ام تو هفته سی و چهارم به سر می برم.

دقیقا مث شما هضمش لینقدر برام سخت بود که مریض شدم ولی اخرش کنار اومدم

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    

سه تا طوری نیست بشرطی که سومی هم پسر نباشه 

ببخش پسر دوست ندارم نتونستم بهت ارامش بدم ولی اگر سومی دختر باشه بدون خدا بهت نظر کرده و لطف خدا را هیچ وقت فراموش نکن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738

روزهام باناامیدی وبطالت میگذره تنها امیدم دختربودنشه نمیدونم اگه پسرشه چطور سختیهای بارداری رو تحمل کنم معدم داغونه ازهیچ غذایی ازهیچی لذت نمیبرم افسرده شدم دراصل من اصلا بچه نمیخوام،،نمیتونم بکشمش نگهداریشم کابوسه ،وضع مالیمون تعریفی نداره یکی بیاد یکم ارومم کنه کلی گریه کردم

من دختر دومی رو ناخواسته باردار بودم انداختم یکماه نشد باز باردارشدم غیرممکن بود دکترمم تعجب کرده بوددیگه مجبور شدم نگه دارم

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔

نگو عزیزم ایشالله خدا یه نی نی سالم بهت بده 

من تو بارداری ابله مرغان گرفتم روزام با استرس و ترس میگزره تو رو خدا برام دعا کن بچم سالم به دنیا بیاد هر روزم گریس

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓
2706