2737
2739

من که میخواستم دوماه پیش زایمان کنم سر پول زایمان و گوسفندی که میخواست بکشه انقدرررر گفت ندارم و با منت این کارارو کرد  بعد باباش حالش بد شد عمل قلب کرد بخیر گذست امروز داره میاد علاوه بر کلی خرج تو این چننند روز برا پدرش گوسفند هم گرفته جلو پاش...خیییلی ناراحتم که برای من اینجور میگفت.تازه میگفت اصلا برا چی باید گوسفند بکشیم این چه اعتقادیه و.... خیلی دلم شکسته... اما هیچی نگفتم الان تو این موقعیت. بمن میگه چیه چرا ناراحتی گفتم ناراحت نیستم......برا من باید برا زایمان یشب هتل میخوابیدیم تهران...انقدررر زورش اومد برا پول دادن هتل و میگفت غذا با خودت بردار. حالا ده شب هتل خوابید بدون حرف از جیب خودش. شما بودید چی میگفتید چیکار  میکردید

گوسفندارو نکشید 😭♥️

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گوشفند کشتن برا بچه که پیامبر گفتن انجام بدیم مگه مذهبی نیست

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2738
گوسفندارو نکشید 😭♥️

شما رو میتونم پای قورت دادن سیخ های کباب ببینم که داری سماق میزنی 

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

وای من تو نی نی ساییت چقد حرص میخورم تصمیم گرفتم کاربریم رو بترکونم هم معتاد شدم هم شکاک هم تپش قلب گرفتم پای این حرص خوردنا

دقیقا شوهرمنم اینطوره و مشابه این برام‌پیش اومده خیلی حس بدیه ک بدونی اولویت اولش نیستی باهاش حرف بزن و همه این هارو ب آرومی بهش بگو و بگو باید اولویت اولت من باشم و کمی سروسنگین باش باهاش بزلر بدونه ک ناراحت شدی حتما بگو

خدا شانس بده تحمل خواهر  مث شوهر منه

داره اشکم درمیاد دلم شکسته  برا من میخواست هتل بگیره مامانم همراهم بود میگفت همراه بیاد پول هتل اضافه تر میشهببراره فرداش بیاد..واااای حالا ده برابر هرج بیماری شد. میخواستم بگم حالا پول بشادی خرج بشه بهتره یا به مریضی....من چیکاااار کتم

2706