2733
2734
عنوان

پسر عمم بهم پیام داده که..

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 85 پست
بهش گفتم با خواهرت میریم گفت نه نمیخوام کسی بفهمه    

اصلا محلش نذار بگو چرا کسی نفهمه مگر می خواهیم چکار کنیم پا نده فامیل خیلی بد هست با غریبه ها هرکاری خواستی بکن با فامیل اصلا

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بتوپ دعواش کن می خواه امتحانت کنه بعد اگررفتی می ره پشت سرت حرف هم درمیاره

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
2731
2740
خب برو دیگع مجرده اشکال نداره. برو ببین چه خبره.

نه بابا 😐ادم با غریبه قلیون بکشه بهتره تا فامیل 😞😞😒

ای کسانی که😌یک کلمه رودوبار تکرار میکنید........      مثلا:پشه مشه .کفتر مفتر😆هنگامی که باکلماتی چون 😌شیرینی،چمدون وقمه😌مواجه میشوید چه میکنید😂😂😂😂هواستون به منه یا دارید تکرار میکنید😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

عزیزم شاید بهت علاقه داره ومیخاد امتحانت کنه...مگه شما اهل قلیون کشیدنی؟؟؟اگه نه که تعجب داره این پیشنهادش...اگرم آره که خب طبق عرف خانوادگیتون پیشنهاد داده ومشکلی توش نیست...بلاخره شما پسر عمتو بهتر از ما میشناسی اگه اهل سوئ استفاده اس که بیخیالش شووووو

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2706