2733
2739
عنوان

درد و دل یک دهه شصتی

| مشاهده متن کامل بحث + 2572 بازدید | 89 پست
من 23 سالگی ازدواج کردم.تا قبل از اون تنها سختی زندگیم امتحانات مدرسه و دانشگاه بود.ولی بعد از عقدم ...

مت که برگردم عقب کلا ازدواح نمیکتم حوصله داریا

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزهایی که در مورد عشق گفتی آرزوی هر دختریه.ولی بعد از ازدواج درصد خیلی کمی به این آرزوشون میرسن.ازدواح که کردی میبینی اینقدر موانع به وجود میاد که دیگه از اون پیام سلام صبح بخیر واینا خبری نیست.جاش به ترس وخیانت ومسکلات مادرشوهر و....میده.نمیخوام ناامیدت کنم اگه مورد خوبی بود حتما ازدواج کن.ولی تا ازدواج نکردی خیلی غصه نخور.چون این آرزوهای گل وبلبل فقط برای تعداد کمی افراد حاصل میشه.تاپیکهای همین سایت هم شاهد حرفامه

من 23 سالگی ازدواج کردم.تا قبل از اون تنها سختی زندگیم امتحانات مدرسه و دانشگاه بود.ولی بعد از عقدم ...

۲۳ سالگی بله ولی من که الان ۳۴ سالمه و از ۲۰ سالگی تا حالا دارم قرص ضد افسردگی میخورم چی بگم ؟😢😭

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢
2728

عزیز دلم به خدا قسم اگه حالا یه فکر داری بعد ازدواج میشه هزارتا که تحملشم واقعا سخته.. 

من انقدر حسرت دوران مجردیمو میخورم که چقدر میتونستم خوشحال باشم و نبودم. 

هرچند ازدواجم عاشقانه بود اما به خدا اصلا خوشحال نیستم شاید یکبار هم نشده از ته دل شاد باشم.. 

آدم تا مجرده فکر میکنه رویایی ترین اتفاق ازدواجه، اما من اگر به زمان قبلش برگردم هرگز اینکارو نمیکنم..

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
اوهوممممم 😢😢😢

خیلی ازين عشق هایی ک میگی تهش یا جداييه، یا سردی یا کلافگي یا ام بالاخره تکراری.. 

هوس و گناه

بهتر که ب این چیزا آلوده نشيم الان دیگه خیلی ها عشق و با هوس یکی ميکنن.. البته همه رو نمی گم. اینم بگم خدا ب بعضیها عشق دوطرفه میده ک خیلی کمن و خوش شانس. ماها برای دل خودمون زندگی کنیم خیلی هم خوبه. منم اولش خیلی شوهر میخواستم ، عشق 

حالا خوشحالم از مجردی م. برای خودت اهداف داشته باش، مثلا توی چیزی ک بهش علاقه داری یا استعداد داری تلاش کن ، ازش پول در بیار، با دوستات بگو بخند محبت کن.. واقعا ما زنها هیچ کمبودی نداریم هیچ نیازی ب مرد ها نداریم.. اگه اونا نیاز نداشتن نسلمون منقرض میشد. 

مت که برگردم عقب کلا ازدواح نمیکتم حوصله داریا

آره واقعا همون ازدواج نکنیم بهتره

بعضی وقتا میگم حیف نیست پدر و مادر زحمت بکشن دخترو رو چسماشون بزرگ کنن بعد بدنش به یه پسری که معلوم نیست تو کدوم خونه بزرگ سده.

اگه دختر داشتم وردلم نگهش میداشتم

آره واقعا همون ازدواج نکنیم بهتره بعضی وقتا میگم حیف نیست پدر و مادر زحمت بکشن دخترو رو چسماشون بزر ...

نه دیگه از اونور بوم نیفت😐

بذار تو سن بالای 25 که فرد بالغ میشه کاملا خودش راهشو انتخاب کنه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2738
۲۳ سالگی بله ولی من که الان ۳۴ سالمه و از ۲۰ سالگی تا حالا دارم قرص ضد افسردگی میخورم چی بگم ؟😢😭

من الان 32 سالمه و خواهرم 35 سال.ولی ترجیح میدادم الانم مجرد باشم.اینکه شوهرت خوب یا بد باشه یه طرف.خانواده اش به کنار.شرایط اقتصادی از همه بدتر که رو همه فشار هست

اگه برا دل خودت زندگی کنی ، ب خودت برسی نه برای اینکه یکی ازت خوشش بیاد، برای اینکه خودت خوشت بیاد، دلت باز بشه. رسیدن منطورم فقط ظاهر نیست، مثلا ببین چ فعاليتايي دوس داری اونارو انجام بده ، برای خودت شخصیت مستقل بساز و ب خودت افتخار کن، اونوقت میبینی ب مرد ها نیازی نداری، يدفه دیدی یکی جذب همین شخصیت مستقل و شاد ت شد، اونوقت اون چیزی ک دنبالشي بهش میرسی، ولی درکل ب این موضوع فکر نکن هرچی بیشتر درگيرش بشی ، بیشتر ازش دور میشی. فقط ب خودت اهمیت بده پسرا کين آخه ک بخوای ذهنت رو درگيرشون کني

عزیز دلم به خدا قسم اگه حالا یه فکر داری بعد ازدواج میشه هزارتا که تحملشم واقعا سخته..  من انق ...

به جون خودم باور کن من از نوجوونی و جوونی هیچی نفهمیدم همش درگیر مشکلات روحی شدید و بیماریهایی پی در پی بودم یعنی هر روز من یه بیماری جدید یه دکتر جدیدو پلاستیک پلاستیک دارو

روح و بدن خودم نابود شد خونواده مم خسته کردم

خیلی خیلی روحیه خسته م

خیلی نیاز دارم کسی تو زندگیم باشه ولی با توجه به ضعف روحی و جسمی زیاد می ترسم

نه دیگه از اونور بوم نیفت😐 بذار تو سن بالای 25 که فرد بالغ میشه کاملا خودش راهشو انتخاب کنه

خدا رو شکر دختر ندارم.چون واقعا خودم خیلی دختر بی عرضه ای واسه مامان و بابام بودم.اگه دخترم هم مثل من بود که دیگه مصیبت بود.

[QUOTE=93475296]آدمی نیاز ب همدم داره عزیزم. اینهایی ک میگن ازدواج بده انتخابهای اشتباهی داشتن.البته ایران چون حقوق ...[/QUOب

بالاخره یه نفر درد من را فهمید واقعا خیلی نیاز دارم کسی تو زندگیم باشه خیلی زیاد ولی می ترسم 😢😢😢

به جون خودم باور کن من از نوجوونی و جوونی هیچی نفهمیدم همش درگیر مشکلات روحی شدید و بیماریهایی پی در ...

عزیزم من تا 23 سالگی هیچ مریضی نداشتم.یهنی باورت میشه آخرین باری که رفته بودم دکتر 11 سالگی اونم به خاطر مریضی اوریون بود.

ولی الان به لطف اذیت های خانواده شوهرم مشکل اعصاب و زخم معده و نارسایی قلبی و دیسک کمر و هزار تا مرض دیگه دارم.به خدا بعضی جاهای عجیب و غریبم درد میکنه که چندتا دکتر میرم برای تشخیصش ولی همشون میگن از اعصابه

خدا رو شکر دختر ندارم.چون واقعا خودم خیلی دختر بی عرضه ای واسه مامان و بابام بودم.اگه دخترم هم مثل م ...

منم خیلی خیلی بدتر از تو 😢😢😢😭😭😭😭😭😭

2706