2733
2734
عنوان

اطلاعات درباره صيغه تلفني

| مشاهده متن کامل بحث + 11438 بازدید | 41 پست
چيو؟

وقتی صیغه هست یعنی محرم بشن مثل عقد دیگه یعنی مرد و زن همو میبینن چرا پشت تلفن؟یا اگر کسی میخونه خوب حضوری میرن صیغه نامه بگیرن وگرنه چه کاریه؟ نخونن. والا اینا هر سری یه قانون جدید میزارن تازه میشنومم

بعله پشت تلفن هم میخونن مهریه تعیین میکنن و حاج اقا زن و مردو از پشت تلفن محرم میکنن😊

من كه از دوستم پرسيدم گف طرف گفته حاج اقا پشت تلفن حرفي از مهر نزده يني حاج اقاهه مشكل داشته🤔

عشقـــم علي&هليا😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازگي از يكي دوستام شنيدم كه فلاني همچين كاري كرده از اون موقع تا حالا فكرم درگيرشه كه ببينم كارش وا ...

اهان

بهترین ادمهای زندگی همانهای هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم ...   
2731
یه خانم اخه چطور حاضر میشه صیغه بشه؟خیلی به شخصیتش باید بربخوره

حتما كه نبايد واسه انجام كاري باشه،ميگم كه طرف انقد معتقده كه واسه شناخت بيشتر و حرف زدن ساده صيغش شده كه اگه به تفاهم برسن ازدواج كنن و...چون يكبار بدجور ضربه خورده ترجيح داده اينبار ساده ازدواج نكنه هرچند من معتقدم بعد ازدواج شناخت ادما بيشتر ميشه

عشقـــم علي&هليا😊

صیغه    

انقدر بدمممم میاد همون قبل بله برون به شوهرم و خانوادش با اینکه یکم مقیدن گفتم من صیغه نمیشم اگر میخواین صیغه کنید اصلا بله برون نگیریم و بهم بخوره

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
مثلا مردی زنش مریضه یا عقیمه میتونه صیغه کنه ولی اگه به خاطر هوا و هوس و چند روزه حرام اندر حرام

هه هه چقدم كه مرداي الان چ صيغه چ بي صيغه بخاطر رضاي خدا .....انجام ميدن و اصلا هم خدايي نكرده از رو هوا و هوس نيس

عشقـــم علي&هليا😊
2738
وقتی صیغه هست یعنی محرم بشن مثل عقد دیگه یعنی مرد و زن همو میبینن چرا پشت تلفن؟یا اگر کسی میخونه خوب ...

اخه تو شهر كوچيكن اگه بره حضوري كه كل شهرشون خبردار ميشن طرف فقط ي تعداد معدوديو خبر دار كرده و اونم از رو درد دل و كمك خاستن و راهنمايي

عشقـــم علي&هليا😊
اخه تو شهر كوچيكن اگه بره حضوري كه كل شهرشون خبردار ميشن طرف فقط ي تعداد معدوديو خبر دار كرده و اونم ...

صیغه دوساله ی ساله کنه مگه چند بار صیغه میکنه؟ نمدونم از مرجع تقلید بایذ پرسید

مثلا چ شرايطي؟خود من١٠روز صيغه بودم بعد عقد دائم،يكي از اقواممون ٦ماه صيغه😐

.برای صیغه باید کجا مراجعه کنم؟کانال هایی تو تلگرام تشکیل شدن نمیدونم کدومشون قابل اعتماده