2737
2739
عنوان

بخاطر کنکور افسرده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2791 بازدید | 61 پست
این سوالمو همه جواب میدین؟؟؟؟؟ واسه چه درسایی جزوه مینویسین؟؟؟؟ زیست و عربی و شیمی و فیزیک و مینوی ...

عربی ک کتاب گاج نقره ای خوبه بد نیست ولی بقیه رو ک گفتی من مینوشتم ینی دی وی دی نگاه میکردم جزوشو مینوشتم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه عزیزم الان کنکور ریاصی به نسبت تجربی خ راحته قبول شدنش کافیه ی درستو بالای ۷۰ بزنی

دقیقا

من دوسال تجربی بودم قبول نشدم

امسال اومدم ریاضی که فقط قبول بشم

بنظرت توی این ۲۰روز اگه خیلی خوب بخونم میشه تکونی بخوره رتبم؟منطقه۳هستم

ما باادبیم😚ولی خب میدونیم کجا لاتی پُر کنیم😎👊🏻
دقیقا من دوسال تجربی بودم قبول نشدم امسال اومدم ریاضی که فقط قبول بشم بنظرت توی این ۲۰روز اگه خیل ...

اره عزیزم چرا که نه فقط کافیه روحیه داشته باشی .روحیه ک نداشتی باشی ۲۰ روز ک هیچ ۲۰۰روزم کمه 

2742
اره عزیزم چرا که نه فقط کافیه روحیه داشته باشی .روحیه ک نداشتی باشی ۲۰ روز ک هیچ ۲۰۰روزم کمه 

ممنونم😍

تو که انقدر خوب انرژی مثبت میدی خودت چرا ناامیدی

ما باادبیم😚ولی خب میدونیم کجا لاتی پُر کنیم😎👊🏻
خانما من 25سالمه بنظرتون برای دانشجو شدنم دیر نیست؟میخوام کنکور 99 شرکت کنم

نه عزیزم دیر نیس منم 20 سالمه و هنوز نرفتم دانشگاه چون دانشگاهو ندیدیم فک میکنیم عمرمون هدر رفته ولی وقتی وارد یونی میشیم تازه میبینیم که خلیا رفتن دانشگاه و برگشتن دوباره کنکور دادن واسه رشته های آینده دار تو این اوضاع گل و بلبلی اقتصادی زود دانشگاه رفتن اونم واسه ی رشته ی بدون بازار کار هنر نیس که ..منم احتمالن واسه 99 بمونم ولی توصیم اینه که تابستون حسابی تفریح کنی و حسابی خودتو سرحال کنی واسه سال بعد ..گور این وضعیت اقتصادی وسیستم آموزشی مسخره  مملکتمون که خیلیامونو روانی و افسرده کرد تو بهترین سالای زندگی  

گر بیاید غم بگویم آن که غم میخورد رفت
نه عزیزم دیر نیس منم 20 سالمه و هنوز نرفتم دانشگاه چون دانشگاهو ندیدیم فک میکنیم عمرمون هدر رفته ولی ...

شوهرم دوست داره درس بخونم ،آخه خودش فوق داره واقعا خجالت میکشم بگم دیپلمم خانواده شوهرمم همه تحصیل کردن حتی پدرشوهرم ،تابستون رو نباید از دست بدم چون رشته ی خوب میخوام. فقط موندم اراده ای که ندارمو چطوری بدست بیارم😔

2738
شوهرم دوست داره درس بخونم ،آخه خودش فوق داره واقعا خجالت میکشم بگم دیپلمم خانواده شوهرمم همه تحصیل ک ...

من خودم دو سال پشت موندم و تجربه ثابت کرده که تفریح در حد یه کنکوری واقعا واجبه و در غیر اینصورت وسط راه میبری خیلی از پشت کنکوریا از همون اول با ده دوازده ساعت شروع میکنن و همین باعث میشه وسطای راه خسته شن نمونش خودم حالا چون تو رشته ی تاپ میخوای از شش ساعت تو تابستون شروع کنی بهتره و کم کم میاریش بالا ولی هر از گاهی استراحت به خودت بده چون پشت موندن و حرفای ملت واقعن آدمو فرسوده میکنه گفتی به روانو دندون علاقه داری ولی نظرمن اینه که حالا ک 25 سال داری واسه دندون تلاش کنی ارزشش بیشتره تا روان چون روانشناسی بدون کنکور هم میتونی بری من خودمم عاشق روانم ولی سر بازار کار قیدشو زدم و میخوام در کنار رشتم هم روانو بصورت آزاد بخونم در مورد اراده هم که باید خودت واست یه انگیزه ایجاد کنی که اون انگیزه باعث بشه صبح با اشتیاق بیدار شی و درس بخونی البته اینا فقط نظر بنده هست امیدوارم که موثر واقع شه برات

من خودم دو سال پشت موندم و تجربه ثابت کرده که تفریح در حد یه کنکوری واقعا واجبه و در غیر اینصورت وسط ...

مرسی عزیزم که راهنماییم کردی درست میگی ،منم چون نمیتونم یه دفه ساعت مطالعمو ببرم بالا میخوام از الآن شروع کنم ،در مورد رشته هم بله درسته دندون بهتره خودمم بیشتر به دندون علاقه دارم ،امیدوارم هر دومون به اون هدفی که داریم برسیم

من ازمهر ۹۷شروع کردم الانم پنج ماهه ازخونه نزدم بیرون ب کتاب نگا میکنم همینجور اشکم میاد افسردم

دقیقا ..منم همینطور همین ایزوله موندن تو خونه بدجوری افسرده میکنه آدمو  

مرسی عزیزم که راهنماییم کردی درست میگی ،منم چون نمیتونم یه دفه ساعت مطالعمو ببرم بالا میخوام از الآن ...

خواهش میکنم عزیزم موفق باشی

عزیزم ینی هنوز متوجه نشدی که داری تو مملکتی زندگی میکنی که مدرک و تحصیلات به هیچی شون نیست؟!  الان فک کردی شرایط جور بود در کمال آرامش مدرکتو میگرفتی همه چی گل و بلبل بود؟  الان خوبه که!  بذار پس فردا که با بدبختی و زحمت تحصیلاتت کامل شد تازه شروع افسردگیته!  ما داریم جایی زندگی میکنیم که تحصیل کرده هامون باید برن زیر دست یه عده بیسواد و بیشعور پولدار کار کنن، انقد جوش تحصیل رو نزن، زندگیتو بکن، مملکت رو یه عده بیسواد و پیر پاتال دارن اداره میکنن، به آرمانهایی تو اهمیت نمیدن، چون اصلا اونا مال این دوره نیستن که بخان درکت کنن... 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
2706