2737
2739
😁😁😉😉....من کرک و پر ندارم😉😜😜بجاش پشششمای کلفت دارم😎😎😎😎😂😂😂😂با نفت باید ریشه کن کنم😅😅 ...

من کم مو هستم کلا اما به همونام راضی نیستم باشن بدم میاد وسواس گرفتم رو مخم😤😤😤😤😤اما روشای وکس و ایناکه ریشه مو رو دربیاره موثره مو ضعیف و نازک میشه دائم استفاده کن 

برای شفای کامل و ابدی من صلوات بفرستین 😢💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه دو جلسه هس میرم! ماهی یک بار! تا الان حدود ۸۰ درصد موها دیگه بیرون نیومده! هرچیش هم بیرون میاد ...

عزبزم لیزر درد هم داره من واقعا از دردش میترسم مخصوصا قسمت بکینی

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2728
من کم مو هستم کلا اما به همونام راضی نیستم باشن بدم میاد وسواس گرفتم رو مخم😤😤😤😤😤اما روشای وکس و ...

خوشبحالت من پرمو هستم و مستعد موی زیرپوستی😕😕😕😕راستش بیکینی و زیربغل که دیگه نگم موها ضخیمه میترسم میگن خیلی درد داره با وکس

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
خیلی! اصلا راحت شدم از شرشون! من دوتا بچه کوچیک دارم واقعا وقت آنچنان ندارم برا شیو یا اپیلاسیون! پی ...

ورد هم داره ور چه در حد عین اپیلاسیون

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
خوشبحالت من پرمو هستم و مستعد موی زیرپوستی😕😕😕😕راستش بیکینی و زیربغل که دیگه نگم موها ضخیمه میترس ...

بار اول درد داره اما می ارزه نترس قوی باش تو میتونی🙌🙌🙌😀😀😀😀😀چیه این موهای بیخودی سعی کن زود تر از شرشون خلاص شی من که بعد انجام عملیات اصلا مغزم آروم میشه آرامش عجیبی میگیرم 😁نمیدونم چه مرضیه 

بار اول درد داره اما می ارزه نترس قوی باش تو میتونی🙌🙌🙌😀😀😀😀😀چیه این موهای بیخودی سعی کن زود ت ...

باشه😑😑😑اومدم ی بار با اپیلیدی بردارم بیکینی رو قوی نبودم اصلا😁😁😁دقیقا دقیقا منم همینطور اینقدددررر سبک میشم که میخوام پرواز کنم😅😅😅

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
2740
باشه😑😑😑اومدم ی بار با اپیلیدی بردارم بیکینی رو قوی نبودم اصلا😁😁😁دقیقا دقیقا منم همینطور اینقدد ...

اپلیدی خب واقعا درناکه ببین اشک میریختما ولی راضی بودم😂😂😂😂😂فقط مال آدمای صبوره😀

عزبزم لیزر درد هم داره من واقعا از دردش میترسم مخصوصا قسمت بکینی

قسمت بکینی رو میشه با پماد زایلاپی بی حس کرد! باید نیم ساعت قبل از لیزر بزنی و با سلفون بپوشونی بعد لباس زیر بپوشی که بی حس بشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
قسمت بکینی رو میشه با پماد زایلاپی بی حس کرد! باید نیم ساعت قبل از لیزر بزنی و با سلفون بپوشونی بعد ...

اون وقت درد نداره