2737
2739
دوستای گلم سلام
من 31 سالمه و متولد تهرانم
می خوام از تجریه شخصی خودم براتون بگم شما هم اگه نظری دارید بگید خوشحال میشم
توی دوران تجرد همیشه توخیالم فکر می کردم که با یه مرد نابارور ازدواج می کنم و از اونجاییکه ما بجه دار نخواهیم شدمن میشم تنها معبود و معشوق او و خوشبختی من به غایت میرسه
الان 12 ساله که ازدواج کردم وتقریبا شش سال پیش فهمیدم همسر آزواسپرمه
از اون زمان زندگی ما مملو شد از ترس و اضطراب اونم بیشتر برای حفظ آبرو و حرمت شوهر
وقتی به گذشته نگاه می کنم می بینم که چه راه پر پیچ و خمی رو طی کردم
راهی که خودم با افکار و اندیشه هام ایجاد کردم و الان باید برای حرکت توی این راه منتظر کمک دیگران باشم
به همین دلیله که فکر می کنم روحیه و اعتماد به نفس و همچنین خودباوری توی این مسئله بالای 90 درصد احتمال موفقیت را بوجود میاره.
عزیزم الان بعد از گذشت 12 سال می تونی افکارتو تغییر بدی و به موقعی فکر کنی که یه نی نی کوچولو توی بغلته

به بیان دیگه افکارتو تغییر بده و مثبت فکر کن تا زندگیت مثبت بشه.

برات آرزوی سلامتی و موفقیت می کنم.
برای شفای امیر پارسا 4ساله ................ صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آلما جان چه سرگذشتی !

آلما من تو همین سایت بچه هایی رو دیدم که مشکل تو رو داشتن ولی باردار شدن . یه سرچ کنی مطالب خوبی پیدا میکنی . یادمه یکیشون میگفت با یه دارویی اسپرمای همسرش به 2 میلیون رسید و بعد تو نستن بامیکرو اینجکشن بچه دار بشن . بهتره از همین الان طرز فکرت رو عوض کنی و مثبت فکر کنی . مطمئن باش به نتیجه میرسین .
2731
دوستای گلم سلام
امیدوارم که خوش و سلامت باشید
مطالبی رو که براتون گفتم فقط تجربه شخصی منه.
دوست دارم اگه هرکدومتون تجربه ای دارید بگید تا بقیه هم استفاده کنن.