2733
2734
عنوان

خانمهای راننده میشه بیاید 😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 85 پست
از من ترسوتر تو رانندگی اصلا وجود نداشت تا این حد بگم که می ترسیدم استارت بزنم😀😀 ولی کم کم دیگه ...

خوش به حالت یعنی میشه منم یه روز راننده بشم برام رویا شده

از من گذشت و من نیز از او بگذرم ولی با چون منی به غیر محبت روا نبود😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عین تو استارتر.  هماهنگ نیست چشم و دست و پام

مخصوصا موقع دنده عقب یا تو.کوچه

نمیدونم حواسم به پام باشه کلاچ و ترمز کتترل کنم یا  رو فرمون و حرکت دستم تمرکز کنم یا چشمام آیینه بغلو بپاد

کلا چند جلسه پشت فرمون نشستم بعد گذاشتم کنار با وحود اینکه شدیدا لازمه من رانندگی کنم. چون پسرم اط اول مهر مدرسه میره دخترمم پیش دبستانی. یه پراید اضافه داریم فقط تو پارکینگ استراحت میکنه😂😂😂😂😂😂

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
خداییش تا الان اینجور بهش فکر نکرده بودم رو بعضی چیزا تمرکز نکن بیشتر به هم میریزی فقط انجامشون بده ...

منم‌اصلا به صدای موتور و دور موتور و اینجور چیزا دقت نمیکنم ،کار خودمو میکنم ،خیلی هم رانندگی م خوبه

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2731
از من ترسوتر تو رانندگی اصلا وجود نداشت تا این حد بگم که می ترسیدم استارت بزنم😀😀 ولی کم کم دیگه ...

عزیزم چیکار کردی مسلط شدی یادم میدید

کفشم خیلی مهمه. با کفشهای راحتی پشت فرمون بشین. دیگه کم کم با پاشنه بلندم می تونی. فقط و فقط نترس و ...

خدا لعنت کنه همسرمنو که اون ملعون منو زده کرد😥😥😥😥😥

2740
منم عین تو استارتر.  هماهنگ نیست چشم و دست و پام مخصوصا موقع دنده عقب یا تو.کوچه نمیدونم حواس ...

آخی عزیزم منم همینطور گیج میشم میگم از این ماشینا که همش تو دسته خوب نیست به نظرتون

همه خانواده بهم استرس میدن من الان چندساله گواهینامه دارم ولی نمیذارن

دلیل اصلی استرست همینه.من بابام همیشه میگفت اگه تصادف کنی چیکار میکنی هیچوقت بهم ماشین نداد هنوز که هنوز نمیده.

بر عکس شوهرم یسره تشویق میکنه الان خیلی راحت تر میشینم

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
منم اون کفشی ک باهاش خیلی مسلطم رو گذاشتم توصندوق خیلی مهمه بنظرم.حداقل برای من مهمه

عزیزم چه کفشی خوبه؟ 

دلیل اصلی استرست همینه.من بابام همیشه میگفت اگه تصادف کنی چیکار میکنی هیچوقت بهم ماشین نداد هنوز که ...

آفرین👏👏

چرااااااا😨

از بس بهم استرس میده. چرا کلاج و ول کردی ترمز و بگیر گاز و فشار بده

خداشاهده وقتی بغل دستم بود دلم میخواست بزنم تو.دهنش

میخوای یاد بگیری ساعات خلوت تنهایی رانندگی کن.خیلی آروم و بدون فکر کردن به ترست.

بردن همراه خصوصا راننده فقط ترسو زیاد میکنه اعتماد بنفس میاد پایین خدایی نکرده اتفاقی بخواد بیفته هیچ کمکی نمیتونن بهت کنن.

در ضمن همیشه اینو در نظر بگیر بهترین راننده ها هم احتمال تصادفشون بالاس

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
2706