2737
2734
عنوان

به نظر شما پسری با این شرایط میتونه ازدواج کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2997 بازدید | 197 پست
 خب شما که مادرشو نمیشناسی شاید با عروسش نساخت همه که تفکرشون مث شما نیست شاید بعضیا عروسی خواس ...

من از اموزه های دینی و خوشایند خود خدا گفتم 

حتما هم جور میشه شاید عکس این حرفای شما باشه جریان 

شاید پدر مادر مهربونی باشن 

چرا همیشه نیمه خالی لیوان رو ببینین 

پس نیمه پر لیوان رو ببین حتما همون میشه انرژی مثبت کارساز تره

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
منم هیچ وقت ازدواج نمییییکنمم کلا اینایی که ازدواج میکنن درک نمیکنم شما خانوم هستین دیگه؟

بله خانوم هستم مشخص نیست 🤔😕☹

اگه نظرم متفاوت با نظرت بود ریپلای نکن چون تغیرش نمیدم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج زیاد بد نیست اما ازون بدتر بچه دار شدنه که همه فک میکنن بااااااید هر ازدواجی حتما بچه بعدش بی ...

بچه دارشدنم به نظرم خودخواهیه محضه طرفدارای حقوق بچه داری نریزن سرم نظرم شخصیه

بچه دارشدنم به نظرم خودخواهیه محضه طرفدارای حقوق بچه داری نریزن سرم نظرم شخصیه

کاملا باهات موافقم تاپیک من که امروز زدم نشونه دل پرم از اطرافیان بود که چقد اصرار به بچه آوردن ما دارن

2731
من از اموزه های دینی و خوشایند خود خدا گفتم  حتما هم جور میشه شاید عکس این حرفای شما باشه جریا ...

هیچ کس موقع ازدواج ،ازدواج نکرده که بدبخت شه اون موقع به جای این که با عقل بره جلو زیادی خوش بین بوده کورکورانه رفتار کرده میشه خیلی از خانوم های این جا که الان پشیمونن

خیلی ممنونم صادقانه نوشتین. چی بگم... خدا خودش یه راهی، گشایشی برای شما قرار بده

درسته شرایط سخته  و کاملا متوجه منظورتون هستم که میگین نمیخوایین زن و بچتون حسرت بکشن ولی چرا دارین حق داشتن همسر و شاد بودن رو از خودتون دریغ میکنید 

اولا تمام دخترا مثل هم نیستن دوما اینکه میخوایین کنار پدرو مادرتون باشین هیچ منافاتی با ازدواج کردن نداره خب مثلا میتونید خونه ای اجاره کنید که نزدیک خونه پدریتونه .میتونید خودتون تو کارها به پدر مادرتون کمک کنید که همسرتون احساسات بدی پیدا نکنه . همینطور قبل ازدواج خیلی رک و راست شرایطتون رو به طرف مقابلتون بگین همه دخترا تفکراتشون مث هم نیست .اگه اون عشقی که  قلب یه زن شایستشه بتونید به همسر ایندتون بدید و مردونگی کنید در حقش خب اونم میفهمه شرایط مالی و زندگی شمارو شمرکه نیست خدایی نکرده . واینکه رک بگم چرا دس دس میکنی برادر من الان که دیگه شغل داری سنتونم داره  بالا میره و خب شما مردین نیاز هایی دارین و معصو هم نیستین .میخوام بگم بهتره به فکر تشکیل خانواده باشین .نگران وضع مالیتون نباشین حدیث داریم بدگمانی به خداس کسی که به خاطر مساعل مالی ازدواج نکنه . با ازدواج دوسوم دینتونم کامل میشه .خلاصه میخوام بگم واقعا قصد دارین انقد دس دس کنین که چشم باز کنید ببینید 45 سالتونه و هنوز مجرد یا 50 یا ...؟؟؟؟.دلتون به حال خودتونم بسوزه .میتونید از مشاور کمک بگیرید به اعمه متوسل بشید و دعایی یا زیارتی چیزی که از خدا بخوایین یه همسر خوب نصیبتون کنه.خلاصه مجرد نمونید اصلا خوب نیست چرا ظلم میکنید در حق خودتون . شما همدم میخوایین 

2740

دوست عزیز از نظر حقوقتون میتونید یه زندگی معمولی داشته باشین الان یکم سخت شده اما غیر ممکن نیست فقط باید طرف مقابل درکتون کنه و همراهتون باشه.

ازین نظر که با پدرومادرتون باید زندگی کنید حتی الامکان واحدای جدا داشته باشین بهتره و اینم کاملا بستگی به رفتار خانوادتون داره من خودم نزدیک 8 ماه تا خونم آماده شد با خانواده همسرم زندگی کردم با اینکه خیلی آدمای خوبین اما واقعا سخت بود عملا انگار زندگی تشکیل ندادی و هیچ استقلالی توش نبود.

درسته شرایط سخته  و کاملا متوجه منظورتون هستم که میگین نمیخوایین زن و بچتون حسرت بکشن ولی چرا د ...

مرسی خواهرم... حرفاتون منقلبم کرد. ممنونم

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی
اخه چون گفتی اقایونی که ازدواج میکنن شک کردم اخه من خانومم خانومایی که ازدواج میکنن درک نمیکنم😂

😂😂😂اخه شرایط برای تنهایی اقایون فراهم تره خیلی از خانوما به خاطر شرایط خانواده تن به ازدواج میدن که از چاله میان میوفتن تو چاه شرایط برای اقایون این طور نیست خیلی راحت اگه با خانواده مشکل داشته باشن مستقل میشن.

سلام ان شا الله که ازدواج خوبی داشته باشید. اول به دختری ک میرید خواستگاری بگین ک پیش پدر مادرتون باید باشید و حتما ازدواج کنید سنی ندارید الان جوان هستید و خیلی ها با حقوق کمتر هم زندگی میکنند خدا بهتون برکت بده 

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
2706