2733
2734
عنوان

به نظر شما پسری با این شرایط میتونه ازدواج کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2997 بازدید | 197 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین یهنی میخوای زنت بیاد ور دل مادر پدرت؟ نمیشههه اصلا فکرشو نکن به نظرم برو پیش مادرت لالا کن و هر ...

اتفاقا کسی که خدمت به مادر پدرش کنه براش همه چی فراهم میشه فقط وفقط برای دعای اونا و تاکید خود خدا بالوالدین احسانا 

پس این اقا بزرگترین سرمایه رو داره و حتما ی دختر خوبم گیرش میاد 

نه از اینایی که به ک... میگن دنبال ما نیا بو میدی 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2728
بخدا آخر تو منو چش میزنی 😁😂

من خودم بدم نمیاد مثلا دو نفر ک آدمای خوبین تو فضای مجازی با هم ازدواج کنن 

ینی نسبت ب این نوع ازدواج گارد ندارم 

ولی خب اگه مشکلی پیش بیاد

اونوخ یقه شما رو میگیرن

حالا فرض کنیم شرایطشون بهم خورد 

و خواستن همو ببینن

مهم استقلاله ... سخت نگیر برادر من ... انشاالله هر چه زودتر دختر دلخواهتوت سرراهتون قرار بگیره و خوش ...

دیگه بریدم، تاپیک هام به همه مشاوره میدم، خدایی مشاوره هام هم بد نیست، تو کار خودم موندم، نگران پدر و مادرم هستم نتونستم بر راشون یه دلخوشی ساده جور کنم. الان باید نوه داشته باشن ولی هیچی...

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی
اتفاقا کسی که خدمت به مادر پدرش کنه براش همه چی فراهم میشه فقط وفقط برای دعای اونا و تاکید خود خدا ب ...

ممنونم خواهرم

در مورد حقوقتون ميشه زندگي كرد، ولي در مورد مادر و پدرتون اولا بايد از اول شرايطو به دختر بگين دوما بعد ازدواج اين به خود شما ربط داره كه حتي اگر توي ي اتاق زندگي كنين روابط چجوري مديريت بشه، اينكه شما واقعا مادرو پدر رو جاي خود بدونين و همسر جاي خود و احترام و محبت هر كدوم سر جاش باشه، باعث ميشه هيچوقت مشكلي پيش نياد، بين والدين و همسر شما مخصوصا سالاي اول حتما اختلافاتي پيش مياد اونم به خاطر تفاوت فكري و سبك زندگيشون هست اين شما هستي كه بايد درست مديريت كني 

2740
من خودم بدم نمیاد مثلا دو نفر ک آدمای خوبین تو فضای مجازی با هم ازدواج کنن  ینی نسبت ب این نوع ...

خودمم دوست ندارم واسطه بشم 

چون این خانوم به من گفت خواستگار سراغ نداری واسم

گفتم حالا که این آقا هست معرفی کنم بهم شاید دوتا کفتر عاشق شدنو بهم رسیدن

من واسطه ام تضمین نمیکنم😁👍

دیگه بریدم، تاپیک هام به همه مشاوره میدم، خدایی مشاوره هام هم بد نیست، تو کار خودم موندم، نگران پدر ...

آقا حمید باید با ترس ها جنگید ترس شما شنیدن جواب منفی ایه که تلاش نمیکنید؟ چند بار جواب نه بشنوید اما بعد به یه دختر خانم ایده آل برسید و خوشبخت بشید و مادر و پدرتون نوه هاش رو بغل بگیرن ارزشش ر و نداره؟

در مورد حقوقتون ميشه زندگي كرد، ولي در مورد مادر و پدرتون اولا بايد از اول شرايطو به دختر بگين دوما ...

حرف شما درست

اما نمیخوام حسرت هایی که من تو زندگیم داشتم برای زن و بچه های خودم بیارم و با این حقوق فکر نمیکنم این کارو بتونم انجام بدم

شوهرمن سی سالشه حقوقش دوتومنه 😑بامادرشم تو یه حیاط قراره زندگی کنم صادقانه بگم خیلی پشیمونم خیلی

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
2706