2737
2739
الان دیدم تو   فیلم شبکه سه بودش گاندو 

توپولی من 😍😍😍😍

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم ازش خوشم میومد ، بامزه بود

خودش خودشو خراب کرد،،،،چقدر تو ایران طرفدار داشت 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من دلم سوخت براش که رفت و دوباره برگشت

چقدر تحت فشار بود

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2738
خیلی جالبه ک رفته هرکار خواسته کرده بعد برگشته و داره فیلم بازی میکنه... 

این که نکته ی مثبت ماجراست !  خداروشکر بیچاره از نون خوردن نیفتاد

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
خیلی جالبه ک رفته هرکار خواسته کرده بعد برگشته و داره فیلم بازی میکنه... 

مگه میشه برن کشف حجاب کنن و بعد برگردن؟؟؟ مگه محاکمه نمیشن؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
مگه برگشته ایران؟

اره برگشت.

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2706