2737
2734
عنوان

چنتا سوال بی ربط بهم از دلارام تا خانواده شوهر!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 45 پست
اونیک من شنیدم ( شنیدما مطمئن نیستم اصلا) گویا دلارام توی فکر یکی دیگه اس حسین هم طلاقش داده (البته ...

دلارام  ج...ندس مدرکم‌ دارم چون از خیلی وقت پیش میشناسمش برا همون تعجب نمیکنم‌اگه تو فکر یکی دیگه بوده با وجود شوهر

دلارام  ج...ندس مدرکم‌ دارم چون از خیلی وقت پیش میشناسمش برا همون تعجب نمیکنم‌اگه تو فکر یکی دی ...

اون 19 ساله شوهر داره بچه داره گویا طلاقم گرفته

من 20 ساله هنوز باب اسفنجی میبینم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اون 19 ساله شوهر داره بچه داره گویا طلاقم گرفته من 20 ساله هنوز باب اسفنجی میبینم     & ...

حالا دارم میرم بیرون دستم آزاد شد میام برات مینویسم چرا

اره بابا منم ۲۱ ام هنو درگیر دوست پسر و اینام🙂🙂🤣🤣🤣

تازه اینا از نظر من ج..نده احمقن حالا با طرف میخوابی یه دو تا روش پیشگیری نباید داشته باشی؟

شایدمخصوصاپیشگیری نکره که باردارشه بعدشم رفت خارج زایما ن کرد اگرابرو داشت فیلم نمی گرفت پخش کنه تو کل فضای مجازی همه بدونن بچش حرم زادست ابروی خانوادش براش مهم نبود

باخدا باش.پادشاهی کن😍
2740
دلارام  ج...ندس مدرکم‌ دارم چون از خیلی وقت پیش میشناسمش برا همون تعجب نمیکنم‌اگه تو فکر یکی دی ...

از کجا میشناسی؟بیشتر میگی؟

بابت چیزی که به انتخاب خودت نبوده افتخار نکن،ملیت،قومیت،مذهب،جنسیت،پدرو مادر و..انتخاب ما نیست😉

سلام‌ببخشید سوال داشتم‌ازتون راسته میگن قبولی تو‌پیرا پزشکی تا ۲۵ هست بعد اون‌نمتونی کنکور بدی واسه قبولیش توروخدا میشه بهم بگین تا از ترس سکته میکنم‌ممنونت میشم

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
2706