2737
2734
عنوان

مواد درون ناف در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 9029 بازدید | 45 پست
چه میدونم والاچون بافتش چرک نبودیادمه ابجیم دنیا اومد نافش که همون جفته داشت میفتاد  این انگار ...

نمیدونم والااا فقط میدونم که جفت اگه بخواد بیفته از رحم میفته چون بچه داخل رحمه جفتم پیش بچه اس به ناف اصلا ربطی نداره ناف بیرون بدنه

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
نمیدونم والااا فقط میدونم که جفت اگه بخواد بیفته از رحم میفته چون بچه داخل رحمه جفتم پیش بچه اس به ن ...

سوراخ ناف تهش بستس؟به تو وصل نیس؟

اخه من اونو یکم کشیدم بیرون.تو بود انگار یا من اینطوری تصور کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوراخ ناف تهش بستس؟به تو وصل نیس؟ اخه من اونو یکم کشیدم بیرون.تو بود انگار یا من اینطوری تصور کردم

نه بابا تهش بسته اس به تو وصل نیس اون چیزی که تو میگی ته ناف بوده برا همین اینجوری احساس کردی

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
2728
ممنون عزیزم

خواهش میکنم زیاد حساس نباش بارداری خیلی سخت و پیچیده نیس فقط زود به زود برو پیش دکترت

خواهش میکنم زیاد حساس نباش بارداری خیلی سخت و پیچیده نیس فقط زود به زود برو پیش دکترت

اره خصوصا ک بیتجربه هم باشی

هرچیز کوچیک نگرانت میکنه

دکترم ماهی یبتر میگه بیا

تازه جدیدا فوبیای بند ناف گرفتم.میگم ازکجا معلوم نپیچیده دورش دورازجونش  

نه بابا خدانکنه کم استرس بده به خودت و فکرو خیال الکی ام نکن چون مستقیما رو بچه اثر داره هر چقدر بارداری ارومی رو سپری کنی بچه همونقدر اروم و صبور میشه

نه بابا خدانکنه کم استرس بده به خودت و فکرو خیال الکی ام نکن چون مستقیما رو بچه اثر داره هر چقدر بار ...

دیوونه نشم خوبه  اخه از۱۶هفته تکوناشو میفهمم الان۱۷هفته و۵روزم

یروز تکون نخوره نگران میشم.

خدا دخترتو حفظ کنه عزیزم

2740
دیوونه نشم خوبه   اخه از۱۶هفته تکوناشو میفهمم الان۱۷هفته و۵روزم یروز تکون نخوره نگران میشم. ...

نه بابا بیخودی نگران نشو مرسی گلم همچنین فرزند شمارو😍😍😍

عزیزم اون کرکه نافه چیزی نیست نگران نباش 

یه سوالی داشتم من یادمه شما گفته بودی دکتر برای محکم شدن جای جنین بهتون شیاف داده!!! 

چند تا داده بود ؟؟؟ یهو قطعش کرد یا کم کم؟؟؟ 

دکتر منم بی دلیل بهم ۱۰ تا شیاف داد ولی نگفت اگه تموم شد دوباره بیا یا قطعش نکن یکم نگرانم میشه کمک کنید؟؟؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

من می دونم دقیقا چیو می کی یه چیزه سفته مثله پوست یا پلاستیک مانند نه هیچ اشکالی نداره درس اوردی اون دست زدن یعنی هر روز با نافت ور بری نه که هفته ای یکبار تمیزش کنی 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
عزیزم اون کرکه نافه چیزی نیست نگران نباش  یه سوالی داشتم من یادمه شما گفته بودی دکتر برای محکم ...

گلم ببین من دکتر گفت کل سه ماه اولو بذارپیشنهادش خوب بود چون معلمم هرروز بایدیساعت تو اژانس مینشستم..

باشیافا خیالم راحتتر بود.

جاش سفت میشه اره الان چند هفته ای؟؟؟

گلم ببین من دکتر گفت کل سه ماه اولو بذارپیشنهادش خوب بود چون معلمم هرروز بایدیساعت تو اژانس مینشستم. ...

قربونت بشم ما هم‌خوبیم نی نی شما خوبه ؟؟؟ 

الان هفته ی ۱۱ امم عزیزم

2706